Монтаж труб опалення

Компанія «Майстер Модому» проводить установку труб опалення, а також проводить монтаж і заміну стояків опалення в приватному і багатоквартирних будинках. Зателефонуйте нам, щоб дізнатися детальніше про алгоритм проведення даних робіт. Зверніть увагу, що ми даємо гарантію 24 місяці на всі роботи, виконані нашими фахівцями.

Порядок процедури по заміні опалювальних труб буде наступним:

  • перекрити подачу води в багатоквартирному будинку (повідомити про це ЖЕК). При автономній системі, з труб спускається весь теплоносій;
  • демонтувати старі труби;
  • при необхідності встановити новий радіатор;
  • створюється розмітка проводки труб опалення, підбирається їх діаметр
  • монтаж труб опалення;
  • пробний запуск, перевірка течі.

Увага! Ціни в таблиці нижче середні і можуть змінюватися, бути трохи дорожче або дешевше, в кожному індивідуальному випадку. Підсумкову вартість Вам повідомить наш штатний співробітник після огляду місця роботи майстром.

Ціна на монтаж труб опалення

Назва робiт Одиниця вимiру Цiна, грн
Монтаж труб опалення метало-пластик ду 15-32 м.п 20-40
Монтаж труб опалення поліпропілен ду 15-32 м.п 30-50
Монтаж радіаторів опалення шт. 425-525
Заміна стояка опалення шт. 925
Підведення опалення точка 525
Виїзд, консультація майстра
Консультація з виїздом майстера консультация 100
Складання письмового кошторису смета 0
Мінімальна вартість замовлення робіт 450
Купівля матеріалів майстром за згодою клієнта
Купівля матеріалів (майстром) 150
Купівля матеріалів (майстер з клієнтом) година 100

Монтаж труб опалення різних видів

Сучасний ремонт або будівництво пов’язані з оновленням опалювальної системи, неодмінно повинна бути виконана установка труб опалення. Тоді необхідно ретельно розібратися, які саме матеріали використовувати, можна братися за монтаж самому і скільки коштує заміна труб опалення?

Ще пару десятиліть тому вони були сталеві і мідні. Сьогодні є безліч аналогів природного походження. Умови експлуатації та установки різні в залежності від їх виду, про що читайте нижче.

Які труби ви можете вибрати для опалення:

  • сталеві раніше найбільш часто використовувалися і вважалися найміцнішими і довговічними. Навіть сьогодні вони користуються попитом. Їх перевагою є можливість роботи в умовах високих температур (понад 90 градусів) і високого тиску. Поряд з достоїнствами, є у них і недоліки – схильність до корозії, відкладення мінеральних та інших речовин всередині, що негативно впливає на рівень тепловіддачі, тому краще вибирати оцинковані аналоги. Монтаж сталевих труб опалення без залучення знаючих фахівців неможливий. Якщо мова йде про звичайні матеріалах зі сталі, то при їх установці необхідна зварювання. Сталеві оцинковані варіанти встановлювати за допомогою зварювання не рекомендується, варто використовувати нарізні сполучення;
  • металопластикові вважаються одними з найбільш поширених сьогодні. Заміна труб опалення на пластикові – економічне і раціональне рішення. Вони є довговічними і надійними. Перевага в тому, що на них не відкладаються солі, мінеральні речовини, вапно. При цьому їх теплопровідність значно менше, ніж сталевих. Монтаж пластикових труб опалення, звичайно, можна виконати і самостійно. Але для цього важливо мати спецзнанія, оскільки їх з’єднання здійснюється за рахунок обтискних фітингів і прес-фітингів;
  • поліпропілен – також відмінне рішення. Цей матеріал на ринку відносно недавно, але вже встиг себе зарекомендувати вкрай позитивно. Поліпропіленові труби можуть бути різних кольорів, що є перевагою при відкритій розводці опалення. Також вони можуть бути армованими і неармованими. Звичайні варіанти з поліпропілену при високих температурах піддаються тепловому подовженню. Тому монтаж опалення поліпропіленовими трубами потрібно виконувати з використанням аналогів з армуванням з алюмінієвої фольги або скляного волокна. Сам монтаж поліпропіленових труб опалення виконується не складно, швидко, як правило, з використанням фітингів. Важливо знати, що труби, армовані алюмінієвою фольгою, до процесу спаювання фітингів необхідно спеціально підготувати. Тому краще здійснити професійний монтаж труб опалення Київ, на щастя, може запропонувати досвідчених майстрів, які зможуть правильно очистити від алюмінію ділянку, що заводяться в фітінг.

Заміна труб опалення в приватному будинку

Перш за все, увагу варто звернути на параметри температури і тиску. У приватному будинку краще використовувати однорідні поліпропіленові аналоги з армуванням. При цьому робоча температура їх повинна перевищувати 80 градусів, а тиск бути не менше, ніж показник всієї системи.

Заміна труб опалення в квартирі

Що стосується модернізації системи обігріву в квартирах, одним з кращих варіантів є металопластикові. Крім легкості в установці, вони мають відповідними характеристиками: можуть працювати при тиску в 10 атмосфер і температурі в 96-100 ° С. На професійний монтаж труб опалення ціна, звичайно, вище, ніж самостійна установка. Проте, краще це завдання виконувати фахівцям, щоб уникнути неправильної установки і можливих протікань.

Подробнее