Встановлення мийки

 Установка кухонної мийки – з урахуванням усіх особливостей виробу

Сучасній жінці, хоч би як була вона зайнята, доводиться чимало часу витрачати на приготування їжі. Тому цілком зрозуміле бажання кожної господині оснастити приміщення, де доводиться творити свої кулінарні шедеври, сучасним обладнанням.

Великий вплив на створення комфортних умов надає правильна установка мийки на кухні. Якщо вам невідомі основні нюанси цього процесу, то звертайтеся в компанію «Майстер додому». Наші фахівці знають, як необхідно виконувати цю роботу, щоб придбане виріб прослужило довго і не доставляло проблем в експлуатації. Тому ми готові дати гарантію 8 років на виконані нами роботи.

Етапи монтажу при цьому виглядають таким чином:

  • обираємо місце розташування нової кухонної раковини;
  • вирізаємо для неї отвір у стільниці;
  • обробляємо отвір, готуємо його до установки;
  • монтаж нової раковини.

Увага! Ціни в таблиці нижче середні і можуть змінюватися, бути трохи дорожче або дешевше, в кожному індивідуальному випадку. Підсумкову вартість Вам повідомить наш штатний співробітник після огляду місця роботи майстром.

 

Ціна на установку мийки

Назва робiт Одиниця вимiру Цiна, грн
Встановлення мийки кухонної з підключенням шт. від 525
Встановлення змішувача шт. 425
Встановлення мийки з врізкою в стільницю шт. від 625
Виїзд, консультація майстра
Консультація з виїздом майстра консультація 100
Складання письмового кошторису кошторис 0
Мінімальна вартість замовлення робіт 450
Купівля матеріалів майстром за згодою клієнта
Купівля матеріалів (майстром) 150
Купівля матеріалів (майстер з клієнтом) година 100

Різноманітність моделей і особливості монтажу

Виробники, прагнучи задовольнити попит найвимогливіших покупців, щороку розробляють і випускають нові зразки продукції. Тому сьогодні вибрати необхідну модель нескладно. Головне – визначитися з категорією вироби. Залежно від того, як планується встановити мийку може бути обраний один з трьох існуючих варіантів:

  • підвісна;
  • накладна;
  • врізна.

В останні роки перевагу віддають одній з двох останніх моделей продукції. Причому вони однакові по надійності, естетичності і зручності експлуатації, що дещо ускладнює вибір конкретного виробу.

Відмінність полягає лише в тому, як здійснюється монтаж. Установка накладного миття передбачає, що вона сама є ребром жорсткості, оскільки зазвичай розташовується на тумбі, яка не має стільниці. Тому матеріал, з якого виконаний шафка потрібно обробити водовідштовхувальними складами, а в якості додаткового захисту від протікання послужать спеціальні прокладки.

Установка врізного миття здійснюється в одну з стільниць кухонного гарнітура і виконувати цю роботу повинні професіонали, що володіють необхідними навичками та досвідом. Адже в торговій мережі ці вироби представлені різними розмірами і формами. Серед них є як стандартні круглі або прямокутні, так і фігурні, виконані з різних матеріалів: від сталевих сплавів до скла. Але все ж найбільшим попитом користується установка:

  • мийки з штучного каменю;
  • мийки з нержавійки;
  • керамічної мийки.

З монтажем будь-який з них прекрасно справляються співробітники нашої компанії.

Установка мийки в стільницю – кому довірити?

Купивши сантехніку для кухні, ви не знаєте, як її підключити? Тоді доручіть це завдання співробітникам Майстер додому. У нашій компанії ви знайдете висококваліфікованих фахівців. Для них установка мийки під стільницю – звична робота, з якою вони відмінно справляються. У цьому їм допомагає великий досвід і наявність спеціального інструменту, за допомогою якого можна легко і акуратно вирізати отвір необхідної конфігурації.

Не варто намагатися виконати цю роботу самостійно, якщо стільниці на вашій кухні виконані з натурального або штучного каменю. Установка мийки на тумбу з таких міцних матеріалів повинна виконуватися професіоналами. Тільки в цьому випадку ваша меблі не втратить своєї первісної привабливості і прослужить досить довго.

Ми гарантуємо не тільки відмінну якість монтажу, але і оперативне виконання будь-яких замовлень. При цьому ціна установки мийки у нас формується з урахуванням обсягів і складності майбутніх робіт і визначається майстром після виїзду на об’єкт. Телефонуйте сьогодні, щоб завтра можна було випробувати новий предмет обстановки, готуючи сніданок для своєї сім’ї.

Подробнее