Встановлення посудомийної машинки

Грамотна установка посудомийної машини. Звертайтеся в «Майстер додому»

З появою сучасних приладів справлятися з домашніми справами стало легко і просто. Тепер господині не потрібно проводити на кухні весь вечір, щоб помити посуд, після сімейної вечері. Займеться цим посудомийна машина, установка якої буде виконана професійно співробітниками компанії «Майстер додому». Ми впевнені у своєму професіоналізмі, тому даємо рекордну гарантію на свої роботи – 8 років. Це підтверджується актами виконаних робіт.

Етапи монтажу нескладні, але для кожного бренду обладнання є свої нюанси. Алгоритм робіт, в загальному випадку, такий:

  • облаштування стоку;
  • підведення води;
  • монтаж електроживлення.

Увага! Ціни в таблиці нижче середні і можуть змінюватися, бути трохи дорожче або дешевше, в кожному індивідуальному випадку. Підсумкову вартість Вам повідомить наш штатний співробітник після огляду місця роботи майстром. 

 

Ціна на установку посудомийної машинки

Назва робiт Одиниця вимiру Цiна, грн
Підключення посудомийної машини на готові комунікації шт. 525
Підключення посудомийної машини + дод. роботи по підключенню шт. 925
Демонтаж старої посудомийної машини шт. 425
Виїзд, консультація майстра
Консультація з виїздом майстра консультація 100
Складання письмового кошторису кошторис 0
Мінімальна вартість замовлення робіт 450
Купівля матеріалів майстром за згодою клієнта
Купівля матеріалів (майстром) 150
Купівля матеріалів (майстер з клієнтом) година 100

Яку модель обрати

Вироби цієї товарної групи в торговельній мережі представлені такими типами:

  • ті що вбудовуються / встановлюються в кухонних шафах;
  • настільні, що розміщуються на робочій поверхні столу або тумбочки;
  • ті, що вільно стоять; зазвичай розміщують поблизу водопровідної та каналізаційної системи.

Для сім’ї з трьох осіб можна обмежитися настільним варіантом, установка посудомийки цього типу досить проста і може бути виконана самостійно. Якщо в будинку простора кухня і проживає багато людей, то зазвичай вибирають вбудовану модель. Така техніка має величезний потенціал і здатна за один раз вимити велику кількість посуду. Однак, установка вбудованої посудомийної машини вимагає знання багатьох питань. Довіривши його досвідченим фахівцям, ви зможете уникнути непередбачених ситуацій.

Вартість послуги

Купивши такий бажаний прилад не знаєте, як його запустити? Тривалу бездоганну експлуатацію устаткування забезпечить звернення в нашу компанію. Ми також гарантуємо, що на підключення посудомийної машини ціна влаштує навіть найбільш економних господарів. На її формування впливають такі чинники:

  • кількість витратних матеріалів;
  • вид техніки;
  • складність монтажу;
  • терміновість виконання.

З урахуванням цих даних на установку посудомийної машини ціна настільної моделі буде однією з найнижчих. Дорожче обходиться монтаж вбудованого обладнання. Адже виконує його майстер повинен знати особливості кухонних меблів, вміти збирати гарнітуру.

Як встановити посудомийну машину: нюанси

Підключення техніки до інженерних комунікацій будинку має свою специфіку. Передбачити всі аспекти такого процесу, як установка і підключення посудомийної машини досить складно. Лише регулярно надаючи такі послуги і прекрасно знаючи всі нюанси їх виконання можна домогтися гарного результату.

Нашим співробітникам відомо, що така техніка пред’являє високі вимоги до якості електропроводки. Ось чому установка посудомийних машин проводиться з використанням спеціального кабелю.

Фахівці компанії грунтовно підходять до приєднанню обладнання до інженерних комунікацій. Всі з’єднання вони виконують надійно заізольовані, що виключає можливість протікання і гарантує надійну роботу техніки тривалий час.

Чому нам довіряють?

Монтаж вбудованої посудомийної машини – процес, що вимагає високої кваліфікації співробітника, наявності спеціальних інструментів і матеріалів. Справитися з ним якісно і оперативно під силу тільки професіоналам, що працюють у фірмі Майстер додому. Вони прекрасно розбираються в самих різних питаннях і довели це на практиці. Ось чому установку посудомийної машини Київ довіряє нам.

Подробнее