Встановлення умивальника

Професійний монтаж умивальника будь-яким способом

Наша компанія пропонує послугу монтажу раковини з будь-якого матеріалу. Щоб уникнути протікання сантехніки в подальшому рішення цієї завжди краще доручити професіоналам, звернувшись в компанію Майстер додому. На всі свої роботи ми даємо гарантію 8 років, що підкріплюється актами виконаних робіт.

Зазвичай, то монтаж умивальника у ванній включає в себе наступні етапи:

  • визначення місця, де буде розташовуватися сантехніка;
  • виконання отворів під кріплення;
  • установка змішувача і зливної системи;
  • з’єднання з водопровідної та каналізаційної трубами.

Увага! Ціни в таблиці нижче середні і можуть змінюватися, бути трохи дорожче або дешевше, в кожному індивідуальному випадку. Підсумкову вартість Вам повідомить наш штатний співробітник після огляду місця роботи майстром.

 

Ціна на установку умивальника

Назва робiт Одиниця вимiру Цiна, грн
Монтаж умивальника на ніжці шт. 525
Монтаж умивальника на тумбі шт. 625
Монтаж умивальника підвісного шт. 725
Демонтаж старого умивальника шт. 325
Виїзд, консультація майстра
Консультація з виїздом майстра консультація 100
Складання письмового кошторису кошторис 0
Мінімальна вартість замовлення робіт 450
Купівля матеріалів майстром за згодою клієнта
Купівля матеріалів (майстром) 150
Купівля матеріалів (майстер з клієнтом) година 100

До облаштування ванної кімнати пред’являються особливі вимоги. Недолік вільного місця змушує використовувати сантехніку, в якій поєднуються стильний дизайн і широка функціональність. Одним з таких варіантів є установка умивальника з тумбою, яка дає можливість приховати проходять комунікації і може використовуватися для зберігання чистячих, миючих засобів. Гарний такий вибір і з естетичної точки зору, оскільки дозволяє підібрати виріб, що підходить під дизайн приміщення.

Установка умивальника – який спосіб вибрати?

Сучасні виробники випускають різні моделі сантехніки. Вони відрізняються як за формою і матеріалом виконання, так і за способом кріплення. Залежить від того, як буде виконуватися установка умивальника ціна. Існує кілька варіантів розташування раковини на:

  • п’єдесталі;
  • кронштейнах;
  • підвісній полиці;
  • спеціальній тумбі.

Вибирають один з видів монтажу раковини з урахуванням площі приміщення і стилю його оформлення. Впливає на це і специфіка прокладки комунікацій, яка визначає спосіб, яким може бути виконано підключення умивальника.

Основні етапи монтажу

Установка умивальника у ванній – процес, що складається з декількох досить простих кроків. Але вони можуть відрізнятися в залежності від обраного способу. Наприклад, при розташуванні раковини на кронштейнах попередньо виконується ряд вимірювань, за якими потім проводиться розмітка на стіні. Монтаж моделі на п’єдесталі починають з її збірки, після чого виріб присувається до стіни і відзначаються місця розташування майбутнього кріплення.

Деякі відмінності має спосіб, що передбачає використання спеціального шафки, що приховує комунікації. При його виборі спочатку збирається меблі, а потім здійснюється установка тумби з умивальником і виконується його підключення.

Вартість послуг

Роботи, пов’язані з облаштуванням ванної кімнати, мають свої нюанси, які відомі лише професіоналам. І якщо вам належить заміна умивальника, то довіривши виконання цього завдання фахівцям ви зумієте уникнути непередбачених ситуацій.

Майстри нашої компанії володіють необхідною кваліфікацією, великим досвідом і відповідально підходять до вирішення навіть найпростіших завдань. Вони грамотно проведуть демонтаж умивальника, яке відслужило свій термін, а на його місці розмістять нову модель сантехнічного обладнання.

Приємним бонусом при зверненні до нас стане і невисока вартість послуг. Вона формується з урахуванням моделі обладнання, складності та обсягу виконуваних робіт. Але навіть на найскладніший варіант установки умивальника ціна в Києві у нас одна з найбільш привабливих.

Подробнее