Встановлення ванни

З кожним роком в будинках з’являється все більше душових кабін. Але, тим не менше, і традиційні ванни також користуються популярністю. Багато хто віддає перевагу, лежачи в них розслабитися після трудових буднів або просто поніжитися в теплій воді. І якщо ви вирішили мати в будинку таке чудове місце для відпочинку і відновлення сил, то його облаштування потрібно довірити професіоналам.

Компанія «Майстер додому» пропонує встановити ванну силами фахівців, у яких є великий практичний досвід по їх монтажу. Це позбавить вас від ризику несподіваного затоплення сусідів і оплати подальшого ремонту їх квартири. Ми даємо гарантію на всі наші роботи 8 років, що підтверджується актами здачі-прийому робіт.

Етапи монтажа ванни:

  • демонтаж попереднього обладнання, якщо необхідно;
  • перевірка придатності для установки приладу водорозподільних мереж (заміна труб при необхідності);
  • вирівнювання підлоги;
  • перевірка стояка каналізації для підключення ванни;
  • монтаж ванни і супутніх елементів.

Увага! Ціни в таблиці нижче середні і можуть змінюватися, бути трохи дорожче або дешевше, в кожному індивідуальному випадку. Підсумкову вартість Вам повідомить наш штатний співробітник після огляду місця роботи майстром.

Ціна на установку ванни

Назва робiт Одиниця вимiру Цiна, грн
Монтаж ванни з гідромасажем шт. 10-15% від вартості
Ванна сталева шт. 525
Акрилова шт. 525
Кутова шт. 625
Чавунна шт. 825
Демонтаж:
Сталева і акрилова обкладена шт. 525
Чавунна обкладена шт. 675
Сталева і акрилова не обкладена шт. 375
Чавунна шт. 475
Додаткові роботи:
Демонтаж сталевого сифона шт. 150
Демонтаж пластикового сифона шт. 50
Заміна каналізаційного трійника шт. 300
Монтаж змішувача шт. 300
Виїзд, консультація майстра
Консультація з виїздом майстра консультація 100
Складання письмового кошторису кошторис 0
Мінімальна вартість замовлення робіт 450
Купівля матеріалів майстром за згодою клієнта
Купівля матеріалів (майстром) 150
Купівля матеріалів (майстер з клієнтом) година 100

Якому виду ванни віддати перевагу?

Сьогодні існує велика кількість різноманітних матеріалів, що застосовуються для виготовлення сантехнічних виробів. Але з чого б вони не були виготовлені, в кожному випадку є певні нюанси установки. Монтаж акрилової ванни відрізняється від облаштування зразка з чавуну. І при виконанні робіт це повинно враховуватися в обов’язковому порядку.

Майстрами нашої компанії проводиться високоякісна установка:

  • сталевої ванни – класичний атрибут ванних кімнат, має низьку вартість, але досить гучні і вода в них швидко остигає;
  • акрилової ванни – найбільш затребуваною на сьогоднішній день, що відрізняється невеликою вагою і здатністю добре зберігати тепло води;
  • чавунної ванни – що володіє значною довговічністю і довго утримує температуру, але має дуже велику вагу;
  • металевої ванни – сантехніка, якій довіряє більшість людей, вони практичні і довговічні, але вимагають надійного фундаменту і міцного кріплення через солідну вагу.

Ми здійснюємо розміщення моделей як традиційних форм, так і овальних або круглих. Практикується також установка кутовий ванни. При виконанні робіт враховуються всі побажання замовника і дотримуються необхідні нормативи.

Монтаж ванни – не варто економити на безпеці

Облаштування сантехніки слід довіряти фахівцям, так як спроби виконати це самостійно можуть привести до деформації виробу, що призведе до істотного скорочення терміну служби.

Особливого ставлення вимагає установка гидромассажной ванни. Так як вона підключається до електромережі, то дотримання правил безпеки стоїть на першому місці. Тому роботи повинен вести майстер з великим досвідом і певними знаннями.

Якщо потрібна установка ванни Київ надає широкий вибір виконавців. Але не всі організації є такими надійними і відповідальними як компанія Майстер додому, де працюють тільки знавці своєї справи, що відповідають за якість монтажу або ремонтних робіт.

До того ж у нас на послугу установка ванни ціна одна з найнижчих в місті. Перед початком монтажу складається кошторис із зазначенням всіх витратних матеріалів. Вартість установки ванни залежить від типу моделі, конструкційних особливостей, ступеня складності здійснюваних робіт і умов при їх виконанні.

Подробнее