Установка счётчиков воды

установка счетчиков воды в Киеве
«Мастер домой» проводит установку и замену счетчиков воды в квартирах Киева и области. Цены смотрите в таблице ниже.  В стоимость учтен весь ряд работ для принятия вашего счетчика холодной воды на коммерческий учет в ПАО АК «Киевводоканал», а счетчика горячей воды в КП «Киевэнерго». От вас требуется только позвонить нам и заказать услугу.

Мы предоставляем необходимый пакет документов для принятия вашего счетчика на учет:

  • акт выполненных работ;
  • акт ввода в эксплуатацию (акт опломбирования от монтажного предприятия, для передачи инспекторам поставщика);
  • паспорт на счетчики воды;
  • лицензия предприятия исполнителя (заверенная копия);
  • Внимание! Мы поможем вам зарегистрировать ваши счетчики в Киевтеплоенерго и Киевводоканале ,  эта услуга для наших клиентов предоставляется Бесплатно! Вам не нужно будет ни куда ходить или звонить, мы сами подадим документы и вызовем инспектора для приемки вашего счетчика.
  • Цены в таблице ниже средние и могут меняться, быть несколько дороже или дешевле, в каждом индивидуальном случае. Итоговую стоимость Вам сообщит наш штатный сотрудник после осмотра места работы мастером. Стоимость осмотра 100 гривен по Киеву и 200 гривен по области. Эта цифра не входит в общую стоимость работ.

Цена на установку и замену счётчиков воды

Материал заказчика

Услуга
Количество счётчиков
Клапан
Фильтр
Кран
Цена
Замена 1-го счётчика (Материал заказчика + счёчик)
650
Замена 2-х счётчиков (Материал заказчика + счётчики)
900
Новая установка 1-го счётчика (Материал заказчика + счёчик)
1150
Новая установка 1-го счётчика + кран (Материал заказчика + счёчик)
1350
Новая установка 2-х счётчиков (Материал заказчика + счёчики)
1750
Новая установка 2-х счётчиков + 2 крана (Материал заказчика + счёчики)
1950

Материалы предприятия

Услуга
Кран шаровый
Клапан
Фильтр
Metron (Украина)
Gross (Украина)
Picoflux (Польша)
BMeters (Італия)
Замена 1-го счётчика
785
835
865
925
Замена 2-х счётчиков
1325
1395
1455
1555
Новая установка 1-го счётчика
1
1
1300
1400
1400
1550
Новая установка 1-го счётчика + кран
1
1
1
1400
1480
1450
1650
Новая установка 2-х счётчиков
2
2
2250
2350
2450
2600
Новая установка 2-х счётчиков + 2 крана
2
2
2
2450
2550
2600
2700

Кожен відчув “нові” ціни комунальних тарифів за воду. Не беручи до уваги, що до кінця року очікується чергове підвищення цін. У світлі даних факторів, більшість починає замислюватися про способи обліку води. Установка лічильника на воду, поки що, кращий вихід із ситуації, спрямований на економію своїх фінансів.

Установка лічильників води в Києві зараз має на увазі невеликі труднощі, оскільки це місто, в якому реформи ЖКГ вступили в силу. Раніше при необхідності можна було звернутися в ЖЕК і встановити лічильник води. В даний час повноваження з ЖЕКу зняті і жителям залишається вирішувати проблему в приватному порядку. Існує кілька варіантів дій: провести роботи самостійно, знайти приватного сантехніка або звернутися в організації, для яких установка приладів обліку води є головний вид діяльності. Перші 2 варіанти не завжди є гарантом якісного виконання. Спроба самостійної установки може спричинити за собою дуже неприємні наслідки. Приватник може взяти невелику вартість за надані послуги, але при цьому ніяких гарантій виконання не дасть. Тому кращим рішенням стане звернення в компанії, які спеціалізуються на монтажі лічильників. Фахівці нашої фірми можуть провести вищевказані види робіт. За професіоналізмом їх роботи спостерігає внутрішня служба якості.

Установка водяного лічильника

Бувають різні види, кожен з них має свої характеристиками:

  • механічні;
  • електромагнітні;
  • ультразвукові;
  • вихреві.

Також лічильники на воду існують енергозалежні і незалежні. До перших відносяться механічні, що є найпоширенішими. Принцип робіт механізму вельми простий, вода діє на крильчатку, рух счетному механізму надходить від зубчастої передачі. Вибір водоміра є важливим кроком. Потрібно розуміти для гарячої або холодної води він буде використовуватися, так як прилади обліку мають різне маркування.

Перед тим як повинна проводитися установка лічильників води, ціна обговорюється заздалегідь з клієнтом. Коли знайдені виконавці, слід звернутися в ЖЕК або в організацію, яка виконує їх функції. Житель домовляється про перекриття води по стояку в потрібний для нього день. Установка лічильника води починається від запірного крана, по її завершенню виконавці проводять підключення лічильника і перевірку функціонування. Закінчивши всі роботи, слід повідомити Водоканал або Київенерго, в залежності від води, на яку проведена установка. Це робиться для опломбування, яка також вимагає заповнення документів на постановку лічильника на облік.

Найчастіше заміна, установка водолічильників здійснюється у випадках поломки або щоб уникнути відправки на перевірку, в такій ситуації можна поставити новий із заздалегідь проведеними перевірками. Не потрібно забувати, що будь-який лічильник повинен володіти паспортом з цифрами, які збігаються з тими, що вказані на приладі обліку. Установка водомірів незамінна, коли плата за воду підраховується з обліку загальної витрати води всього будинку.

Наша компанія «Майстер додому» існує не перший рік і встигла себе зарекомендувати з позитивного боку. Наші фахівці можуть встановити лічильники води не тільки в місті, а й за його межами. Ціни на установку лічильників води розраховуються в залежності від складності монтажу конкретного виду та обсягу робіт.

Подробнее