Знижки для пенсіонерів

Знижка для пенсіонерів, чорнобильців та інвалідів І,ІІ групи…

 

 

 

Детальніше

 

 

 

 

 

 

Знижки для ЗСУ

Знижка для ЗСУ, дітям війни та учасникам ВВВ

 

 

 

 

Детальніше

 

 

 

 

 

Разом дешевше

Замовляй послуги з матеріалом та отримуй знижки!

 

 

 

Детальніше

Встановлення та монтаж сантехніки в Києві

Подробнее

«Майстер Додому» проводить встановлення та заміну лічильників води, встановлення лічильників тепла, повірку теплолічильників, заміну та встановлення бойлерів (водонагрівачів), заміну радіаторів, стояків опалення та водопостачання, монтаж сантехніки та реєстрацію приладів обліку в таких організаціях, як КП «Київтеплоенерго», ТОВ «Євро – Реконструкція», ПрАТ АК «Київводоканал». Працюємо по Києву та області. Ціни прозорі та актуальні, також діють знижки пільговиків. За детальною інформацією про нарахування, подання показників по лічильниках холодної, гарячої води та лічильників тепла, звертатися потрібно до ЦКС. Детальніше тут.

Корисно буде звернути увагу на наступні документи:

Ми надаємо необхідний пакет документів для прийняття вашого лічильника на облік:

 • акти виконаних робіт;
 • акт демонтажу (акт розпломбування);
 • акт введення в експлуатацію (акт опломбування);
 • паспорта на лічильники води;
 • ліцензія підприємства виконавця (завірена копія);

Подача документів для постановки лічильників води на облік: 

 • в КП«Київтеплоенерго» — безкоштовно;
 • в ПрАТ АК «Київводоканал» — безкоштовно.

Увага! Ціни в таблиці нижче середні і можуть змінюватися, бути трохи дорожче або дешевше, в кожному індивідуальному випадку. Підсумкову вартість Вам повідомить наш штатний співробітник після огляду місця роботи майстром. Вартість огляду 100 гривень по Києву і 200 гривень по області. Ця цифра не входить в загальну вартість робіт.

Кожен відчув “нові” ціни комунальних тарифів за воду. Не беручи до уваги, що до кінця року очікується чергове підвищення цін. У світлі даних факторів, більшість починає замислюватися про способи обліку води. Установка лічильника на воду, поки що, кращий вихід із ситуації, спрямований на економію своїх фінансів.

Установка лічильників води в Києві зараз має на увазі невеликі труднощі, оскільки це місто, в якому реформи ЖКГ вступили в силу. Раніше при необхідності можна було звернутися в ЖЕК і встановити лічильник води. В даний час повноваження з ЖЕКу зняті і жителям залишається вирішувати проблему в приватному порядку. Існує кілька варіантів дій: провести роботи самостійно, знайти приватного сантехніка або звернутися в організації, для яких установка приладів обліку води є головний вид діяльності. Перші 2 варіанти не завжди є гарантом якісного виконання. Спроба самостійної установки може спричинити за собою дуже неприємні наслідки. Приватник може взяти невелику вартість за надані послуги, але при цьому ніяких гарантій виконання не дасть. Тому кращим рішенням стане звернення в компанії, які спеціалізуються на монтажі лічильників. Фахівці нашої фірми можуть провести вищевказані види робіт. За професіоналізмом їх роботи спостерігає внутрішня служба якості.

Установка водяного лічильника

Бувають різні види, кожен з них має свої характеристиками:

 • механічні;
 • електромагнітні;
 • ультразвукові;
 • вихреві.

Також лічильники на воду існують енергозалежні і незалежні. До перших відносяться механічні, що є найпоширенішими. Принцип робіт механізму вельми простий, вода діє на крильчатку, рух счетному механізму надходить від зубчастої передачі. Вибір водоміра є важливим кроком. Потрібно розуміти для гарячої або холодної води він буде використовуватися, так як прилади обліку мають різне маркування.

Перед тим як повинна проводитися установка лічильників води, ціна обговорюється заздалегідь з клієнтом. Коли знайдені виконавці, слід звернутися в ЖЕК або в організацію, яка виконує їх функції. Житель домовляється про перекриття води по стояку в потрібний для нього день. Установка лічильника води починається від запірного крана, по її завершенню виконавці проводять підключення лічильника і перевірку функціонування. Закінчивши всі роботи, слід повідомити Водоканал або Київенерго, в залежності від води, на яку проведена установка. Це робиться для опломбування, яка також вимагає заповнення документів на постановку лічильника на облік.

Найчастіше заміна, установка водолічильників здійснюється у випадках поломки або щоб уникнути відправки на перевірку, в такій ситуації можна поставити новий із заздалегідь проведеними перевірками. Не потрібно забувати, що будь-який лічильник повинен володіти паспортом з цифрами, які збігаються з тими, що вказані на приладі обліку. Установка водомірів незамінна, коли плата за воду підраховується з обліку загальної витрати води всього будинку.

Наша компанія «Майстер додому» існує не перший рік і встигла себе зарекомендувати з позитивного боку. Наші фахівці можуть встановити лічильники води не тільки в місті, а й за його межами. Ціни на установку лічильників води розраховуються в залежності від складності монтажу конкретного виду та обсягу робіт.