Монтаж, установка і підключення Бойлера

Останнім часом кияни зіткнулися з ще однією проблемою – регулярна відсутність гарячої води або вона є, але з перебоями.

Вашій сім’ї потрібна гаряча вода при мінімальних витратах електроенергії?

Багато хто приходить до рішення встановити недорогий електроприлад, який виручить сім’ю в цей непростий період. Сучасні технології мають багато пропозицій: бойлер, проточний водонагрівач, газова колонка. Але, спочатку, треба щось вибрати..

Краще квартирне рішення – бойлер!

Ви зможете нагрівати необхідну кількість води комфортної температури. Крім того, останні моделі мають стильний сучасний дизайн, що дозволить йому досить гарно виглядати в санвузлі, ванні, коридорі або навіть на кухні під мийкою!

Існує багато видів бойлерів різних за методом нагріву, установки, розміром та внутрішнього покриття. Варто звертати увагу на такі критерії вибору як: об’єм, при розрахунку слід виходити з потреби в споживанні, кількості тих хто користується, частоти щоденного використання гарячої води. На що ще звертають увагу при виборі моделі : внутрішнє покриття бака, дуже важливо для безперебійної та тривалої роботи водонагрівача. Найчастіше можна зустріти бойлери, бак яких покритий емаллю або стекло фарфором. Довговічними та дорожчими є бойлери з покриттям з нержавіючої сталі або титану. Ще один параметр: спосіб нагріву води – сухої або мокрий Тен, вибір впливає значно на термін служби!

Гаряча вода, це комфортно та зручно! Якщо вирішили купити водонагрівач самостійно, бо це легко, то установку та підключення бойлера повинні проводитися висококваліфікованими фахівцями.

Увага! Ціни в таблиці нижче середньої і можуть змінюватися, бути трохи дорожче або дешевше, в кожному індивідуальному випадку. Підсумкову вартість Вам повідомить наш штатний співробітник після огляду місця роботи майстром.

Вартiсть на установку бойлера з матеріалами замовника

Назва робiт Одиниця вимiру Цiна, грн
Монтаж і підключення бойлера до існуючих підводів води та електрики шт. від 1150
Монтаж проточного водонагрівача шт. від 1150
Монтаж бойлера з підключенням до водопостачання та електрики шт. від 1750
Виїзд, консультація майстра
Консультація з виїздом майстра консультація від 250
Складання письмового кошторису кошторис 0
Мінімальна вартість замовлення робіт 1150

Вартiсть на установку бойлера з матеріалами підприємства

Увага! В ціни вказані нижче входить:

 • Вартість бойлера – 1 шт.
 • Труба МП 16 – 3 м.
 • З’єднувач МП 16 – 2 шт.
 • Кран шаровий ½ – 2шт.
 • Клапан запобіжний – 1шт.
 • Редуктор тиску – 1шт.
 • Трійник ½ ввв – 1шт.
 • Нiпель ½ – 2 шт.
 • Кабель электр 3/1,5 – 3 м.
 • Розетка зовнішня – 1 шт.
 • Вилка кутова електро – 1 шт.
 • Трубка дренажна – 3 м.
Переваги!
 • Монтаж без огляду в день замовлення
 • Фіксована ціна

Atlantic ROUND

Україна

Об'єм, л
Потужність, Вт
Габарити, мм
тип ТЕНу
Ціна, грн
50
1500
581*451
мокрий
ціни уточнювати
80
1500
814*451
мокрий
ціни уточнювати
100
1500
973*451
мокрий
ціни уточнювати

Atlantic O’ProP

Україна

Об'єм, л
Потужність, Вт
Габарити, мм
тип ТЕНу
Ціна, грн
50
1500
582*451
мокрий
ціни уточнювати
80
1500
811*451
мокрий
ціни уточнювати
100
1500
970*451
мокрий
ціни уточнювати

 

Водонагрівач Atlantic CUBE кубічної форми

Об'єм, л
Потужність, Вт
Габарити, мм
тип ТЕНу
Ціна, грн
30
1500
624*342*355
сухий
ціни уточнювати
50
1500
950*342*355
сухий
ціни уточнювати
75
1500
706*490*529
сухий
ціни уточнювати
100
1500
875*490*529
сухий
ціни уточнювати

 

Водонагрівач Atlantic Elite круглої форми

Об'єм, л
Потужність, Вт
Габарити, мм
тип ТЕНу
Ціна, грн
50
1500
582*451
сухий
ціни уточнювати
80
1500
811*451
сухий
ціни уточнювати
100
1500
970*451
сухий
ціни уточнювати

Рішення про установку бойлера прийняте!!!

Самостійна установка водонагрівача – небезпечна!

Краще звернутися до професіоналів, взявшись за справу любительським методом, згодом багато хто шкодує, оскільки навіть не представляли, скільки часу, навичок і інструментів вимагає установка бойлера. Тому, щоб не витрачати сили та нерви в спробах встановити по коментарях з інтернету водонагрівач «дешевше», варто звернутися в спеціалізовані компанії, з ліцензією на роботу!!! Так «місцевий слюсар», «сусід із золотими руками», «безвідмовний брат», “пенсіонер добра душа» не зможуть дати Вам гарантійних зобов’язань. Досить часто, в недорогих моделях клапан вже через рік пропускає воду, регулятор температур виходить з ладу, корпус починає протікати, здавалося б, очевидно, претензія до виробника, продавця або магазину, де Ви придбали бойлер, проте гарантійний сервісний центр, може відмовити Вам у БЕЗКОШТОВНОМУ обслуговуванні, з банальної причини, що установка робилася самостійно, а це може означати, що можливо були порушення. Перше, про що Вас запитають: хто здійснював монтаж? Цей пункт обов’язковий в інструкції до практично, будь-якого, електроприладу: – рекомендації до монтажу у разі виникнення гарантійних обставин -це монтаж спеціалізованим підприємством! Компанія «Майстер Додому» направить до Вас тільки кваліфікованого фахівця, в паспорті приладу (Гарантійний талон) внесе необхідні позначки, тим самим у Вас буде можливість спокійно користуватися дорогим електроприладом!

Доречно зауважити, економлячи, сьогодні, на установці пару сотень гривень, Ви піддаєте свою сім’ю, надалі, не лише ризику втратити гарантію, але і іншим несприятливим випадкам безграмотного монтажу : падіння важкого бойлера на сантехніку, риску для здоров’я близьких і навіть пожежній безпеці багатоквартирного будинку, на жаль такі випадки не рідкість в міській статистиці. До оцінки вартості монтажу у кожному конкретному випадку майстер підходимо з урахуванням місця установки водонагрівача, ваги бойлера, габаритів, віддаленості від точок водорозбору, нюансів електромонтажу, складності кріплення, рекомендації виробника.

Основні правила монтажу:

 • Зручне розташування, для монтажу та обслуговування(зазвичай бойлер кріплять вертикально на стіну(в ідеалі – що несе)).
 • Підвести воду до бойлера необхідно не лише з розумом, але й естетично, стандартно патрубки підключення розташовані знизу. Вони мають бути виготовлені з якісних матеріалів.
 • Для забезпечення гарантійного обслуговування в систему має бути підключено:- редуктор тиску !
 • Обязательное условие безопасной эксплуатации – заземление.

ЯКЩО ВАМ ПОТРІБНИЙ ЯКІСНИЙ МОНТАЖ ІНЖЕНЕРНИХ СИСТЕМ, ТО ДЗВОНІТЬ НАМ!!!

Фахівці «Майстер Додому» справляться з установкою, будь-якого, виду бойлера, як найпростішого, так і варіантів з електронікою.

 

 

Подробнее