Монтаж теплої підлоги

Все більшою затребуваністю серед городян користується підключення теплої підлоги. Дана система підтримує потрібну температуру для плитки, ламінату і інших видів покриттів. Самостійна установка є важким завданням, і це може привести до неприємних наслідків.

Наша фірма «Майстер Додому» надає спектр різноманітних послуг по установці різних видів теплових підлог. При цьому на всі роботи надаємо гарантію 24 місяці, що підтверджується Актами виконаних робіт. Багато хто задається питанням, скільки коштує монтаж теплої підлоги? Ціну можна дізнатися, попередньо ознайомившись з інформацією на сайті.

Етапи проведення монтажу наступні:

  • необхідно підготувати поверхню, постелити теплоізоляцію;
  • на стіни кріпитися демпферна стрічка на товщину утеплювача і стяжки;
  • далі підлогу покриваємо гідроізоляційної плівкою;
  • монтуємо загальний вузол для всіх труб теплоносія, укладання цих труб;
  • проводимо лінію подачі і віддачі, встановлюємо відвідників повітря, крани;
  • перевірка працездатності теплої підлоги;
  • заливаємо стяжку і укладаємо підлогове покриття.

Увага! Ціни в таблиці нижче середні і можуть змінюватися, бути трохи дорожче або дешевше, в кожному індивідуальному випадку. Підсумкову вартість Вам повідомить наш штатний співробітник після огляду місця роботи майстром.

Ціна на установку теплої підлоги

Назва робiт Одиниця вимiру Цiна, грн
Монтаж водяної теплої підлоги з укладанням всіх матеріалів м² від 200
Монтаж електричної теплої підлоги з укладанням всіх матеріалів м² від 130
Монтаж розподільної шафи до 3-х контурів шт. 800-1300
Монтаж розподільної шафи до 6-10-й контурів шт. 2400-3400
Виїзд, консультація майстра
Консультація з виїздом майстра консультація від 300
Складання письмовій кошторису кошторис 0
Мінімальна вартість замовлення робіт 1000
Купівля матеріалів майстром за згодою клієнта
Купівля матеріалів (майстром) за домовленістю
Купівля матеріалів (майстер з клієнтом) година 100

Монтаж теплої підлоги: принципи та особливості

При установці підлоги опалювальної системи наші майстри враховують призначення приміщення і рівень теплових втрат. Головний і незаперечний плюс теплої підлоги – це рівномірний обігрів по всій території квартири, будинки. Даний показник означає, що під час морозів ви зможете ходити по будинку босоніж і легко одягненим. Суть функціонування теплої підлоги має специфічні особливості. Найвища температура повітря знаходиться внизу біля підлоги, найнижча у стелі. Завдяки цьому створюється відчуття комфорту в будинку, ноги знаходяться в теплі, голова в прохолоді. Температурні показники у нього на рівень вище, ніж у батарей. Одним з головних переваг є наявність термостата, завдяки чому є можливість регулювання температури і можливість відключення всієї системи. Ця функція сприяє економії фінансових коштів. На сьогоднішній день існують 2 основних види теплих підлог:

  • водяні;
  • електричні.

Монтаж водяної теплої підлоги

Водний підлогу включає 2 підвиди: водяний-електричний, класичний. Перший підвид не потребує наявності циркуляційного насоса. Опалювальний елемент знаходиться по всій довжині труб, постійно відбувається рівномірне прогрівання системи. Класична варіація являє собою люльковий систему, по якій циркулює вода. Система живиться від центрального або автономного опалення.

В монтаж теплих водяних підлог входить установка теплоізоляційного шару під системою, подальше приєднання комплектуючих. Товщина даного покриття повинна бути не більше 30 см. Велике поширення має бетонне залитие статі, в такій ситуації провідником є ​​бетонна стяжка. Ціни на монтаж теплої підлоги можуть виходити із суми опалювального обладнання, складності завдання.

Монтаж електричної теплої підлоги

Електричний аналог складається з секцій кабелів, які нагрівають весь периметр приміщення. При установці, дроти рівномірно прокладаються по підлозі всього приміщення. Система функціонує завдяки трансформації електричного струму в теплову енергію. Для монтажу використовується для підлоги цементна стяжка або клей для плит. Дана техніка активно використовується як автономна система опалення для обігріву приміщень, захист від замерзання труб, багато іншого. На монтаж електричного теплого статі ціна залежить від обсягу робіт і встановленого обладнання.

Встановлюючи теплі підлоги монтаж повинні робити тільки професіонали, так як неправильна установка може загрожувати неприємностями в майбутньому. Наша фірма виробляє монтаж теплих підлог під плитку, ламінат, паркет і інші матеріали. Вартість монтажу теплої підлоги буде виходити від ціни матеріалів, обладнання, труднощі і витраченого на виконання робіт часу. Монтаж водяного опалення є однією з наших спеціалізацій. Якщо вас зацікавили надані нами послуги, без зволікання звертайтеся в нашу організацію. Працюючи з нами, можна не переживати за надійність і довговічність водяного статі.

Подробнее