Монтаж котлів

Установка котла в будинку стає все популярнішим. І від вибору котла будуть залежати ціна пристрою, витрати на паливо. Під будь-які потреби на ринку надані газові, електричні та твердопаливні варіанти. В цілому, встановлення котлів – складний процес. Саме тому монтаж проводиться ліцензованими організаціями з дозволу і подальшими перевірками державних органів, як у випадку з газовими котлами. Компанія «Майстер Додому» проводить кваліфікований монтаж котлів опалення на будь-якому виді палива. На свої роботи ми даємо гарантію 24 місяці!

Поетапна установка котлів опалення виглядає так:

  • вибір приміщення,
  • підготовка площі і монтаж кріплень,
  • монтування котла,
  • приєднання труб та обладнання,
  • ущільнення і перевірка з’єднань,
  • перевірка всієї системи і фінальна настройка.

 

Установка всіх типів котлів опалення:

 

Увага! Ціни в таблиці нижче середньої і можуть змінюватися, бути трохи дорожче або дешевше, в кожному індивідуальному випадку. Підсумкову вартість Вам повідомить наш штатний співробітник після огляду місця роботи майстром.

Ціна на установку котла

Назва робiт Одиниця вимiру Цiна, грн
Монтаж і підключення настінного газового котла потужністю до 32 кВт шт. 1275
Монтаж і підключення настінного газового котла потужністю понад 32 кВт шт. 1575
Монтаж і підключення підлогового газового котла потужністю до 55 кВт шт. 2075
Монтаж і підключення підлогового газового котла потужністю понад 55 кВт шт. 2575
Монтаж і підключення газового котла до 55 кВт і бойлера непрямого нагріву до 300 л шт. 4575
Монтаж і підключення газового котла понад 55 кВт і бойлера непрямого нагріву понад 300 л шт. 6075
Монтаж і підключення твердопаливного котла до 55 кВт шт. 4575
Монтаж і підключення твердопаливного котла понад 55 кВт шт. 5575
Монтаж і підключення твердопаливного котла до 55 кВт з буферною ємністю шт. 8075
Монтаж і підключення твердопаливного котла понад 55 кВт з буферною ємністю шт. 10100
Монтаж і підключення твердопаливного котла до 55 кВт з буферною ємністю і бойлером непрямого нагріву до 300 л шт. 12100
Монтаж і підключення твердопаливного котла понад 55 кВт з буферною ємністю і бойлером непрямого нагріву понад 300 л шт. 15100
Монтаж і підключення електричного котла до 28 кВт шт. 1275
Монтаж і підключення електричного котла понад 28 кВт шт. 1575
Монтаж і підключення електричного котла до 28 кВт з бойлером непрямого нагріву до 300 л шт. 4075
Монтаж і підключення електричного котла понад 28 кВт з бойлером непрямого нагріву понад 300 л шт. 5075
Додаткові роботи:
Обв'язка котельні до 40 кВт шт. 6425
Встановлення / заміна насоса шт. 425-775
Виїзд, консультація майстра
Консультація з виїздом майстра консультація 100
Складання письмового кошторису кошторис 0
Мінімальна вартість замовлення робіт 450
Купівля матеріалів майстром за згодою клієнта
Купівля матеріалів (майстром) 150
Купівля матеріалів (майстер з клієнтом) година 100

Переваги різних типів котлів

Газовий котел хороший у використанні завдяки низькій ціні споживаного ресурсу і відсутністю відходів. Газ дуже ефективно обігріває великі приміщення і швидко нагріває воду. Найбільш поширена установка котла в приватному будинку, оскільки тут є більше можливостей для організації індивідуального опалення.

Важливо дотримуватися параметрів кімнати для даного котла: розмір – від 4 м.кв., висота – від 2,5 м., вогнестійкість – від 0,75 години, необхідна установка газоаналізатора і димоходу під потужність котла. Підвищена увага обумовлена вибухонебезпечністю газу, під час установки приділяється увага герметичності з’єднань.

Електричний котел підходить для обігріву малих приміщень, невеликих, не потрібна наявність вентиляційної системи, але вимагають регулярного електропостачання. Важливою умовою є теплоізоляція приміщення, щоб уникнути більшої витрати електрики. Також електричний котел можна встановити і в квартирі, і в приватному будинку.

Котли, які використовують тверде паливо, автономні, їх не потрібно підключати до електричної мережі або газопроводу. В якості палива використовуються різні види природного палива: вугілля, торф, деревина, брикети т.д. Однак необхідно періодично протягом дня підтримувати горіння. Обов’язкова наявність хорошої вентиляції, димоходу, кімната під котел – не менше 7 м.кв. Підходить для опалення окремих приміщень з доступом до паливних ресурсів.

Одноконтурні котли нагрівають воду тільки для опалювальної системи. Часто його комбінують з бойлером для забезпечення доступу і до гарячої води. Установка двоконтурного котла допомагає вирішити відразу питання обігріву приміщення і подачі гарячої води, заощаджуючи гроші на покупку бойлера.

Вибір поверхні для котла визначає і його тип. У маленьких приміщеннях можлива установка настінних котлів, це заощадить простір. Оптимальне рішення у виборі настінного типу – установка котла в квартирі. Якщо ж є просторе приміщення, можлива установка підлогових котлів. Краще в окремій кімнаті, яка відповідає всім вимогам з безпеки.

Вартість установки котла і його підключення буде залежати від потужності, типажу котла і палива. Доступний діапазон цін на газові котли від 1200 грн. до 6000 грн., твердопаливні – від 4500 грн. до 15000 грн., можливе встановлення потужність до 32 кВт і понад, також на ціну впливає наявність буферної ємності і бойлера непрямого нагріву (макс. 300 л). Вартість установки котла електричного – від 1200 грн. до 5000 грн. в залежності від згаданих параметрів. Також компанія надає додаткові послуги з обв’язки котельні (до 40 кВт) – 6350 грн., встановлення або заміни насоса – 350 грн. – 700 грн. Перед проведенням монтажу котла проходить консультація з майстром на місці, складання кошторису і закупівля матеріалів. Мінімальна вартість проведених робіт – 450 грн..

Наявність досвіду в даній сфері, якісна установка котла, ціна, яка Вас приємно здивує – переваги роботи з нашою компанією. Телефонуйте за контактним номером, вказаним на сайті, для докладної інформації по вартості та повного переліку послуг, що надаються. Ми надаємо знижку в 7% пільговим групам громадян.

Подробнее