Встановлення пральної машинки

 Правильне підключення пральної машини – запорука її довговічності

Разом з приємними клопотами від нового побутового приладу виникає і необхідність грамотно підключити пральну машину. Але самостійно цим не варто займатися, навіть при наявності інструкції, в якій розписані всі етапи монтажу. Сучасні побутові прилади дуже чутливі і вимагають делікатного поводження. Найменша помилка, допущена при розміщенні і підключенні, може стати причиною поломки.

Компанія «Майстер додому» допоможе вам правильно вибрати місце розташування приладу в квартирі або будинку, з урахуванням всіх необхідних нюансів. Наші фахівці швидко і якісно підключать обладнання до комунікацій. При цьому ми даємо гарантію на виконані роботи до 8 років.

Етапи монтажу будуть такими:

  • установка машинки на вказане місце;
  • підключення підведення води;
  • підключення до каналізації;
  • тестовий запуск.

Увага! Ціни в таблиці нижче середні і можуть змінюватися, бути трохи дорожче або дешевше, в кожному індивідуальному випадку. Підсумкову вартість Вам повідомить наш штатний співробітник після огляду місця роботи майстром.

 

Ціна на установку пральної машинки

Назва робiт Одиниця вимiру Цiна, грн
Підключення пральної машини на готові комунікації шт. 425
Підключення пральної машини + додаткові роботи по підключенню шт. 825
Демонтаж старої пральної машини шт. 425
Виїзд, консультація майстра
Консультація з виїздом майстра консультація 100
Складання письмового кошторису кошторис 0
Мінімальна вартість замовлення робіт 450
Купівля матеріалів майстром за згодою клієнта
Купівля матеріалів (майстром) 150
Купівля матеріалів (майстер з клієнтом) година 100

Установка пральних машин – доля професіоналів

Встановлення пральної машини, ціна на яку формується з урахуванням обсягу виконуваних робіт, є затребуваною послугою. На всі виконані дії надається гарантія. Ви можете запросити майстра для монтажу обладнання будь-якої моделі і року випуску. При необхідності він приїде з усіма потрібними витратними матеріалами, і вам не доведеться їздити по торговим точкам для їх пошуку.

Висока кваліфікація фахівців компанії дозволяє встановити пральну машину в максимально швидкі терміни. Для з’єднання її з інженерними мережами ми використовуємо оригінальні деталі, що гарантує тривалий термін експлуатації.

Така послуга, як установка пральної машини, в Києві здійснюється багатьма організаціями. Але не всі вони можуть забезпечити таку високу якість робіт, як компанія «Майстер додому». Монтаж нашими фахівцями виконується в наступній послідовності:

  • звільнення приладу від транспортувальних кріплень;
  • підключення до магістральних мереж через зливний і заливний шланги;
  • використання рівня для вирівнювання;
  • тестування.

Не забувайте, що тільки професійна установка пральної машини під раковину забезпечить її бездоганну і тривалу роботу. Неправильний монтаж часто стає причиною поломки і поганої роботи обладнання.

Майстер по установці пральних машин радить

Багаторічний досвід надання даної послуги дозволяє нашим технікам справлятися із завданнями будь-якої складності. Вони оперативно розмістять обладнання в зручному для вас місці, підключать його і визначать скільки коштує установка пральної машини в конкретному випадку.

Чи не забудуть вони пояснити особливості використання пристрою, розповівши, чого не можна робити і чому:

  1. Для безаварійної роботи приладу не рекомендується підключати його до звичайної розетки. Слід виділити окрему лінію з автоматичним вимикачем, який захистить при перепаді напруги.
  2. Щоб пристрій ефективно працювало, його потрібно встановити строго горизонтально. Це допоможе уникнути вібрації, яка здатна привести до серйозних поломок.

У вартість установки пральної машини входить під’єднання її до інженерних мереж.

Подробнее