Заміна стояків

Правильна заміна стояків в місті Київ: якісно і швидко

Заміна чавунного стояка потрібна в тому випадку, якщо на ньому з’явилися відколи, тріщини або Ви плануєте починати ремонтні роботи в санвузлі. Звичайно, можна зашити стару трубу пластиковим коробом, але подумайте, скільки часу він ще прослужить? Корозія, агресивні хімічні стоки роз’їдають його внутрішню поверхню, перетворюючи її в решето. Тим часом заміна стояка у ванній нашими майстрами займе мінімум часу. Залиште заявку на сайті і дізнайтеся, скільки коштує поміняти стояк у Вашому випадку.

Етапи робіт:

  • виклик майстра для проведення експертизи;
  • придбання нової труби та інших комплектуючих;
  • демонтування старої труби і трійника;
  • збірка і установка нового трубопроводу;
  • перевірка герметичності з’єднань.

Матеріали підприємства

Найменування робіт
труба п/п , м
трійник
перегляд
монтажний комплект
кран
перехідник
ціна
стояк каналізації
2,5
2
1
1
від 4500
Стояк гарячої води без рушникосушки
2,5
1
1
2
від 4400
Стояк гарячої води з рушникосушки
2,5
3
3
2
від 4800
Стояк холодної води
2,5
1
1
2
від 4400
стояк опалення
2,5
2
2
2
від 3800

Ціни на послуги

Назва робiт Одиниця вимiру Цiна, грн
Виїзд, консультація майстра
Консультація Консультація від 300
Складання письмовій кошторису кошторис 0
Мінімальна вартість замовлення робіт 2000

Увага! Ціни в таблиці нижче є середніми і можуть змінюватися, бути трохи дорожче або дешевше, в кожному індивідуальному випадку. Підсумкову вартість Вам повідомить наш штатний співробітник після огляду місця роботи майстром.

Як правильно поміняти стояк застарілого зразка

Співробітниками компанії «Майстер Додому» заміна чавунного стояка на пластиковий в окремо взятій квартирі виконується досить часто. Оптимально, коли стічна система змінюється повністю у всьому під’їзді – у цьому випадку новий трубопровід буде більш надійним. Але і в окремій квартирі зробити таку роботу цілком можливо. Необхідно тільки попередити сусідів і перекрити воду. Власникам приватних котеджів нікого попереджати не потрібно, тому процес завершиться швидко.

Серед сучасних матеріалів для виготовлення труб різного призначення найбільш популярний поліпропілен. Він застосовується як в житлових, так і промислових будівлях і вирішує будь-які завдання підведення і відведення води. Для того щоб заміна стояка на поліпропілен виправдала Ваші очікування, потрібно правильно вибрати пластикові труби.

Позитивні якості:

  • Прочность, легкий вес, устойчивость к коррозии.
  • Простой монтаж и длительный срок службы.
  • Экологическая безопасность.
  • Устойчивость к перепадам температуры и отсутствие отложений солей, извести на стенках.
  • Высокий КПД за счет повышенной гладкости внутренних стенок, отличные диэлектрические качества, стойкость к гидравлическим ударам.

Крім того, такий трубопровід не потребує додаткового догляду, універсальний у застосуванні. Промисловість випускає величезну кількість додаткових елементів (фітинги, перехідники, муфти, запірна арматура), так що і заміна крана на стояку з пластика не складе труднощів.

Якщо Вам потрібно поміняти стояки в квартирі, причому ціна матеріалу не грає особливої ​​ролі, радимо зупинитися на німецькій або чеської продукції – вона найбільш надійна. Хорошим бюджетним варіантом стануть турецькі і вітчизняні вироби. Китайська продукція якістю зовсім не радує. Зверніть увагу: маркування на трубах вказує розрахунковий тиск і максимальну температуру, які вони можуть витримати без деформації. Простежте, щоб діаметр куплених труб збігався з діаметром прокладеної в будинку магістралі.

Втім, якщо Ви не маєте часу для вивчення всіх нюансів, дайте завдання нам, і досвідчений майстер підбере потрібні комплектуючі належної якості. Звертайтеся до професіоналів, оскільки навіть банальна заміна вентиля на стояку з порушенням технології може привести до великої біди.

Своєчасна заміна стояка обійдеться Вам зовсім не дорого, адже ціна в компанії «Майстер Додому» середня по Києву. Отже, якщо потрібно поміняти трубу або потрібна заміна кранів на стояку – телефонуйте нам, наш номер є на сайті. Приїжджаємо швидко, працюємо на совість!

Подробнее