Встановлення унітазів та біде

Сантехнічне обладнання у ванній кімнаті і туалеті має бути якісним і надійним, щоб забезпечувати належний комфорт. Як правило, монтаж біде, раковини, унітазу, душової кабіни і т. Д. Проводиться один раз і набагато років. Але навіть якщо ви віддаєте перевагу виключно високоякісну сантехніку, рано чи пізно виникне необхідність в її заміні або ремонті.

Компанія «Майстер додому» рада запропонувати вам свої послуги з установки нового або заміні старого сантехнічного обладнання. Ми можемо встановити унітаз, провести заміну бачка та інших комплектуючих, монтувати біде, виконати ремонт сантехніки і налагодити її підключення. Також нами проводиться установка інсталяції унітазу.

Етапи робіт виглядають наступним чином:

  • демонтаж старого унітазу;
  • перевірка стану труб водопроводу, каналізації. Можливо, в старих будинках буде потрібно заміна на металопластик;
  • монтаж нового обладнання та перевірка.

Увага! Ціни в таблиці нижче середні і можуть змінюватися, бути трохи дорожче або дешевше, в кожному індивідуальному випадку. Підсумкову вартість Вам повідомить наш штатний співробітник після огляду місця роботи майстром.

Ціна на установку унітаза

Назва робiт Одиниця вимiру Цiна, грн
Монтаж підлогового унітазу шт. 425-525
Монтаж настінного унітазу + кнопка шт. 475
Монтаж підлогового біде шт. 525
Монтаж настінного біде шт. 525
Монтаж консольної рами (інсталяція) унітазу, біде шт. 525-575
Демонтаж унітазу, біде шт. 100
Заміна бачка шт. 200
Заміна зливної системи:
Без зняття бачка шт. 150
Зі зняттям бачка шт. 250
Додаткові роботи:
Монтаж на біде сифона і змішувача шт. 250
Демонтаж чавунного патрубка шт. 200
Заливка алебастру шт. 100
Заміна шланга шт. 50
Виїзд, консультація майстра
Консультація з виїздом майстра консультація 100
Складання письмового кошторису кошторис 0
Мінімальна вартість замовлення робіт 450
Купівля матеріалів майстром за згодою клієнта
Купівля матеріалів (майстром) 150
Купівля матеріалів (майстер з клієнтом) година 100

Будь-які сантехнічні роботи (заміна бачка унітазу, біде або монтаж інсталяції) найкраще довірити справжньому професіоналу. Спеціаліст зробить все правильно, що дозволить вам на багато років забути про необхідність ремонту або заміни агрегатів в санвузлі вашої квартири.

Наша компанія пропонує прийнятну вартість установки унітазу і біде. Крім того, ми надамо вам допомогу у виборі необхідного обладнання, запропонувавши варіанти високоякісної сантехніки. Фахівці можуть допомогти в закупівлі необхідних матеріалів, поїхавши разом з вами в магазин або на ринок. Якщо у вас немає для цього вільного часу, після попереднього узгодження всіх матеріалів, наш співробітник може зробити всю закупівлю самостійно.

Якщо Вам потрібна установка унітазу в Києві

Оновлення сантехніки – незамінна частина практично будь-якого виду ремонту. Заміна унітаза, на самому те справі, не є чимось особливо складним. Фахівець зможе її виконати за пару годин. Ну а для того, щоб виключити вчинення помилок під час монтажу та підключення до каналізації, телефонуйте в «Майстер додому».

До того, як виконається установка унітазу (ціна формується залежно від рівня складності) належить відключити воду і провести демонтаж старого агрегату. Після від’єднання труби каналізації належить демонтувати чашу.

Вартість установки біде також залежить виду майбутньої роботи. А процес демонтажу схожий з описаним вище. Установка біде (ціна в прайсі), як і унітазу, може проводитися декількома способами. І залежить це, в основному, від типу кріплення (навісне або підлогове).

Якщо вам потрібна установка унітазу (Київ), телефонуйте в нашу компанію. «Майстер додому» виконає всі максимально швидко з гарантією якості.

Установка біде і унітазів: вартість робіт

У відповідному розділі сайту ви знайдете прайс лист, в якому вказана ціна установки унітазу і біде, заміни деталей. Вартість залежить від обсягу та складності роботи і в деяких випадках формується індивідуально. Наприклад, скільки коштує установка унітазу, в першу чергу, залежить від його виду (підвісний, підлоговий, інсталяція). Вартість наших послуг відповідає середньоринковими в Києві. Зверніть увагу, що виконання додаткових робіт, пов’язаних з установкою сантехнічного обладнання, оплачується додатково.

Компанія працює без вихідних, викликати сантехніка для заміни унітазу (ціна в каталозі) або установки нового сантехнічного агрегату, ви зможете в будь-який день тижня з 9 до 18:00. А оформити заявку на сайті можна навіть вночі. «Майстер додому» знає цінність часу і відноситься з повагою до своїх клієнтів. Тому будь-яку роботу ми намагаємося виконувати максимально швидко і якісно. Наприклад, установка підвісного унітазу триває приблизно одну годину.

Як правило, ми працюємо за попередньою домовленістю з клієнтами і погоджуємо час візиту заздалегідь. Але в разі виникнення екстреної ситуації, наш фахівець прийме виклик і приїде для усунення всіх проблем якомога швидше. Телефонуйте!

Подробнее