Повірка лічильників тепла

Що собою являє повірка приладів обліку теплової енергії

Спеціальне обладнання повинно регулярно проходити перевірку – метрологічну експертизу. Процедура обов’язково повинна проводитися раз в 4 роки. Повірка теплових лічильників здійснюється спеціалізованими організаціями, які мають на це дозвіл метрологічного органу. Процедура виконується за допомогою спеціального обладнання.

Наш спеціаліст:

  • приїде до вас додому і демонтує лічильник;
  • після чого відвезе в спеціалізований заклад для повірки;
  • після процедури фахівець знову приїде до вас, щоб назад встановити обладнання і виконати пусконалагоджувальні роботи;
  • по завершенню ви отримаєте свідоцтво про пройдену перевірку.

Порада від «Майстер додому»! Врахуйте, якщо термін чергової повірки припадає на зиму, рекомендується проводити її напередодні восени. Адже під час всієї процедури, вам доведеться платити за загальним тарифом.

 

Ціна на повірку лічильників

Назва приладу
Діаметр
Повірка вартість, грн
Монтаж/Демонтаж вартість, грн.
Підсумкова вартість, грн.
Загально будинкові теплолічильники
DN 25-40
1835
775
2610
Квартирні теплолічильники
DN 15-20
1035
435
1470
  • при повірці 2-х канальних лічильників тепла, ціна зростає на 750 гривень;
  • терміни проведення повірки – 10-14 робочих днів;
  • вартість батарейки визначається залежно від типу і моделі приладу обліку тепла і становить 252\532\840 грн відповідно.

Повірка теплолічильників по всій території України!

Назва приладу
Діаметр
Повірка вартість, грн
Пересилання
Підсумкова вартість, грн.
Загально будинкові теплолічильники
DN 25-40
1835
500
2335
Квартирні теплолічильники
DN 15-20
1035
350
1385

Як відомо, установка лічильників тепла – це надійний спосіб істотно скоротити витрати на оплату комунальних рахунків. Якщо у вашому будинку горизонтальна система опалення, думати тут нема про що, потрібен терміново квартирний лічильник. І навіть якщо в будинку система опалення вертикальна – не біда – поставте загальдомовий лічильник, який теж дозволить економити.

Коли приходить час повірки, ви можете або витрачати свій особистий час і сили на це, або ж довірити всі турботи нашої компанії. Ми пропонуємо прийнятну ціну на дану послугу, яка займе від 10 до 14 днів.

Якщо Ви звертаєтеся до фахівців, від вас вимагається всього лише дві речі: зателефонувати в «Майстер додому» і забезпечити фахівця безперешкодний доступ до лічильника.

Навіщо потрібна повірка лічильників тепла?

В процесі експлуатації точність приладу може зменшуватися. На достовірність показників обладнання впливає безліч факторів, основні з яких якість води, наявність в ній будь-яких домішок, термін служби вимірювальних елементів. Тому законодавством України передбачена обов’язкова регулярна повірка лічильників.

Повірка приладів обліку тепла, яка проводиться в неопалювальний сезон раз в 4 роки, призначена для того, щоб усунути можливі неточності в роботі приладу. Такий періодичної процедурі піддаються абсолютно всі лічильники тепла, незалежно від виду (загальдомовий, квартирний, промисловий). Дізнатися вартість повірки можна в спеціальному розділі на нашому сайті, залежить вона від моделі приладу.

 «Майстер додому» виконає повірку лічильників тепла в Києві. Наша компанія – професіонал на ринку. Звертаючись до нас, ви можете бути впевненими в тому, що замовлена ​​послуга буде виконана якісно і максимально швидко. Телефонуйте, щоб замовити повірку лічильників у професіоналів!

Подробнее...