Про нашу фірму

Про нашу фірму


Компанія «Майстер Додому»


З 2003 року, наша сантехнічна компанія «Майстер-Додому» працює над наданням якісних послуг мешканцям Києва та його околиць. За цей час, ми стали одними з провідних постачальників сантехнічних послуг в місті.

Всі історії, починаються однаково: – з невеликої майстерні, де молоді талановиті хлопці, як говорять-«з руками», щось ремонтували собі, вчилися на помилках бо робили безкоштовно або під наглядом старого дідуся – слюсаря на пенсії. У багатьох є такі знайомі, які роблять терміново ремонт труби або накладають хомут на старий водопровідний стояк, опалювальну систему у приватних будинках. Так саме почалась наша історія! З часом, зросла наша «база» клієнтів, і ми розширили свої послуги на квартири та комерційні будівлі. До нас приєднались фахівці з професійними навиками, проєктувальники, конструктори, молоді спеціалісти. Зараз наші послуги включають вже не тільки встановлення та ремонт водопровідних та каналізаційних систем, встановлення бойлерів, а ще проектування сучасних систем опалення та очищення води, облікових приладів води та тепла, підготовки проектно-технічной документації  до реестрації в відповідних органах, комплекс послуг пов`язанних з метрологічною повірка на лічильники тепла.

Ми маємо багатий досвід роботи з різними видами труб і матеріалів, що дозволяє нам ефективно вирішувати будь-які проблеми зі сантехнікою. Наші фахівці мають високу кваліфікацію та досвід роботи з найбільш складними проектами, тому надаємо готові рішення своїм клієнтам.

Ми завжди виконуємо всі роботи у відповідності з усіма стандартами якості та безпеки.

Окрім цього, ми маємо великий досвід у проектуванні сантехнічних систем для будинків різної складності, включаючи багатоповерхові будівлі та промислові комплекси. Ми проектуємо та встановлюємо котельні та вузли обліку опалення, що забезпечує надійне та ефективне функціонування системи опалення.

Наша компанія є провідним постачальником послуг у галузі сантехніки та опалення в Києві та Київській області. Ми надаємо послуги з монтажу опалювальних систем, встановлення лічильників води та тепла, а також займаємося опломбуванням лічильників після монтажу. Наші фахівці забезпечують якісний монтаж та обслуговування опалювальної техніки та сантехніки. Окрім цього, ми дбаємо про наших клієнтів і надаємо їм повний пакет документів для реєстрації лічильників тепла в КП «Київтеплоенерго» або ТОВ «Євро-Реконструкція», що забезпечує нашим клієнтам їх безперебійне функціонування. Ми готові надати нашим клієнтам професійну консультацію та допомогу у виборі оптимального рішення для їхніх потреб. Завдяки нашій досвідченій команді та використанню тільки якісних матеріалів, ми забезпечуємо високу якість послуг та задоволення потреб наших клієнтів.

Зверніться до нас, щоб отримати детальну інформацію про наші послуги та ціни. Ми завжди раді допомогти вам. Наша мета – забезпечити наших клієнтів надійним та якісним сервісом, який допоможе зробити їх життя комфортнішим та зручнішим. Наша команда зібрана з професіоналів у галузі та завжди готова надати кваліфіковану допомогу в будь-який момент. Ми прагнемо забезпечити нашим клієнтам максимальний комфорт та зручність, тому надаємо повний пакет послуг, що включає установку лічильників, їх метрологічну повірку та реєстрацію, а також занесення до державного реєстру. Наші професіонали з радістю допоможуть вам з цими послугами, тож ви можете бути впевнені в якості наших послуг.

Попереждаємо питання:-чому сайт МАЙСТЕР-ДОДОМУ має дату створення всього п`ять років в поїскових системах гугла?

– Історія нашого сайту починається дійсно п`ять роки тому. Але досвідом та кваліфікацією з 2014 року. Дозвіли, ліцензія, Статут, ЕДРПУ та всі документи пов`язані з реестрацією Компаніїї мають дату створення 2014 рік.

Чому ж ми зробили перехід зі старого сайту на новий?

– Новий сайт був створений з новим іменем, яке краще відображало наші цінності та місію. Ми перейшли повнісю на цей сайт та назвали компанію інакше, щоб краще відображати наші цілі та напрямки роботи.


Раніше наша компанія вже була розділена на два філіали. Кожна мала свій напрямок розвитку, тому було прийнято зробити ще один сайт, в якому більш детально звертали увагу на комплексні послуги та рішення квартирних питань: лічильники тепла, води, повірка приладів обліку тепла, реєстрація вузлів обліку, проектування котлів та індівідуальних систем опалювання, водонагрівачі та тощо. Оскільки кожен з власників мав різні ідеї щодо розвитку бізнесу, вирішили, що розділ та окреме надання послуг або клієнтоорієнтновність мають бути відображені чітко на кожному сайті без прив`язки один до одного. 


Ми обрали напрямок, пов’язаний з наданням послуг в Київі та Київській області, а також сервісним обслуговуванням у комплексі з дрібними роботами сантехнічного напрямку. Наш конкурент, другий філіал нашої компанії, зосереджений на розвитку галузі встановлення опалювальних котелень та теплопунктів в приватному секторі. Ми поважаємо їхній вибір та бажаємо їм успіхів у розвитку бізнесу. Також, хочемо повідомити, що всі наші клієнти, які користувалися послугами під іншим брендом, можуть отримати гарантію на надані раніше послуги. Ми поважаємо своїх клієнтів і завжди намагаємося дотримуватися високих стандартів обслуговування. Наша компанія ставить своїх клієнтів на перше місце, і тому пропонуємо послуги з високою якістю та за доступною ціною. Ми завжди стежимо за новими технологіями та розвитком галузі, щоб надавати найкращі послуги нашим клієнтам.

Якщо у вас є будь-які запитання щодо нашої компанії та її послуг, будь ласка, зв’яжіться з нами. Наша команда завжди готова допомогти вам у вирішенні будь-яких питань.

Майстри високого рівня

Ми – піонери українського ринку з унікальним 10-річним багажем знань, непересічні майстри своєї галузі, готові надати вам руку допомоги в справах сертифікації, оцінки відповідності, метрології та стандартизації приборів тепла.

Наша команда складається з професіоналів, які мають великий досвід у різних галузях сантехніки та інженерії. Кожен з наших майстрів має відповідну кваліфікацію та сертифікати на проведення робіт зі сантехніки та опалення.

Постійно навчаємося та вдосконалюємо наші навички, щоб забезпечити нашим клієнтам найкращу якість послуг. Наші фахівці використовують тільки найсучасніші технології та обладнання, що дозволяє нам забезпечувати ефективну та безпечну роботу.

Прагнемо досягти максимальної задоволеності клієнтів, тому завжди ставимо їх потреби на перше місце.

Соціальна активність

Завдяки нашій команді фахівців, українці зможуть досягти високих результатів і впевнено зустріти майбутнє. Ми пишаємося тим, що не тільки надаємо якісні послуги нашим клієнтам, але й допомагаємо громаді. Ми активно беремо участь у благодійних заходах та ініціативах, що спрямовані на підтримку молоді та ветеранів.

Наше керівництво зусиллями докладає, щоб організація «Майстер Додому» не тільки заробляла гроші, виконуючи замовлення вчасно та якісно, але й допомагала нашим незахищеним верствам населення, а також родинам захисників нашої Батьківщини!

З цієї причини, ми надаємо додаткову підтримку переселенцям внутрішньо переміщених осіб з районів, де ведуться бойові дії на сході країни. Ми зробили все можливе, щоб надати їм допомогу, в тому числі, одна з сімей отримала можливість жити під дахом.

При пред’явленні пенсійного посвідчення, посвідчення УБД, ВОВ, чернобильця або посвідчення інваліда І або ІІ групи, наші клієнти отримують до 10% знижки на будь-які види робіт нашої компанії та необхідні матеріали для них.

Наша компанія готова допомогти всім, хто потребує нашої підтримки в ці складні часи. Ми хочемо надати житло та необхідні ресурси для життя всім, хто потребує допомоги. На жаль, ми не можемо надати таку можливість всім, тому ми вже зараз можемо надати спеціальну знижку на наші послуги для тих, хто попав у скрутну ситуацію.

Наша мета – не тільки заробити гроші, але й надати підтримку тим, хто потребує її найбільше. Ми пишаємось тим, що наша компанія може бути корисною для нашої спільноти.

Підтримуємо екологічні ініціативи та застосовуємо екологічно чисті матеріали та технології у нашій роботі. Проводимо регулярно навчання та інформуємо наших клієнтів про важливість збереження навколишнього середовища та енергозбереження.

Крім того, ми підтримуємо місцеві спортивні та культурні заходи. Ми вважаємо, що сприяння розвитку громади допомагає зміцнити наші взаємини з клієнтами та партнерами, і створює позитивний вплив на наш бізнес.

Усі ці фактори разом роблять компанію «Майстер-Додому» визнаним лідером у сфері сантехніки та інженерії в Києві. Ми пишаємося своїми досягненнями та завжди працюємо, щоб підтримати довіру наших клієнтів та партнерів.Подробнее