Монтаж каналізації

Заміський будинок сьогодні має в своєму розпорядженні усіма зручностями, звичними міським жителям. Однак, установка каналізації в ньому має свою специфіку і є досить трудомістким процесом. Виконати його грамотно під силу тільки професіоналам, яких ви легко знайдете в компанії «Майстер додому».

Для тих, кому необхідний монтаж каналізації, Київ надає багато можливостей. Але тільки у нас ціна за роботу залишається доступною незалежно від специфіки об’єкта. Вартість послуги у нас одна з найнижчих по ринку, а додатково надаються знижки пільгової категорії громадян. Переконатися в цьому легко, вивчивши тарифи на монтаж каналізації в прайсі і опис акцій у відповідному розділі. Ми даємо 8 років гарантії на всі роботи компанії. На місці працівники:

  • оглянуть місце робіт, зроблять розмітки кріплення частин каналізації;
  • у разі робіт в приватному будинку, в підвальному приміщенні монтують відводи, потім стояк і в кінці горизонтальні відводи на поверхах;
  • у квартирі перевіряють цілісність стояка каналізації. Можливо, знадобиться заміна. Прокладка труб відводу від сантехнічних приладів.

Увага! Ціни в таблиці нижче середні і можуть змінюватися, бути трохи дорожче або дешевше, в кожному індивідуальному випадку. Підсумкову вартість Вам повідомить наш штатний співробітник після огляду місця роботи майстром.

Ціна на монтаж каналізації

Назва робiт Одиниця вимiру Цiна, грн
Цена на монтаж канализации
Заміна стояка шт. 875-1375
Пластик (діаметр 50) за точку шт. 625-925
Пластик (діаметр 100) за точку шт. 925
Чавун (діаметр 50) за точку шт. 925
Чавун (діаметр 100) за точку шт. 1225
Прокладка канализаційних труб:
діаметр 50 (пластик) м 50
діаметр 50 (чавун) м 75
діаметр 100 (пластик) м 100
діаметр 100 (чавун) м 175
Виїзд, консультація майстра
Консультація з виїздом майстра консультація 100
Складання письмового кошторису кошторис 0
Мінімальна вартість замовлення робіт 450
Купівля матеріалів майстром за згодою клієнта
Купівля матеріалів (майстром) 150
Купівля матеріалів (майстер з клієнтом) година 100

Зовнішня або внутрішня системи

Сантехніка в міській квартирі зазвичай підключається до магістральної мережі. Тому з вибором способу, яким буде здійснюватися монтаж каналізаційних труб питань не виникає. Що ж стосується приватного будинку, то тут все залежить від його місця розташування. Перебуваючи в межах міста, він також може мати вихід в централізовану систему. Але власнику такого житла, на відміну від мешканців багатоповерхівки доведеться самому виконувати монтаж зовнішньої каналізації і в такій ситуації без допомоги фахівців не обійтися.

Більш складні завдання доводиться вирішувати тим, чий котедж розташований в селищі, що не має магістральних мереж. У цьому випадку необхідний монтаж автономної каналізації, який складається з наступних етапів:

  • розробки проекту інженерних систем;
  • вибору матеріалів та комплектуючих;
  • риття котловану під септик і траншей для прокладки труб;
  • прокладки зовнішніх комунікацій;
  • облаштування відводів і стояків;
  • підключення сантехніки.

Настільки великий перелік робіт виконати самостійно неможливо. Тому найкращий варіант – довірити монтаж каналізації в приватному будинку співробітникам нашої компанії. Вони зможуть швидко розробити проект, з огляду на особливості об’єкта і вимоги замовника. Професійно впораються з прокладкою труб і підключенням обладнання та забезпечать ефективну роботу системи.

Монтаж каналізації в Києві: основні нюанси

Створення системи, що здійснює відведення стоків, включає цілий комплекс робіт. Їх кількість і складність залежать від особливостей об’єкта. Для квартири в багатоповерховому будинку – це може бути, як заміна каналізаційного стояка і застарілої сантехніки, так і підключення до системи побутової техніки. Але для якісного виконання навіть найпростіших з цих робіт необхідне спеціальне обладнання та інструмент, а також точне дотримання існуючих нормативів.

Фахівці нашої компанії неодноразово виконували монтаж систем каналізації різних типів. Вони впевнено володіють практичними навичками прокладки комунікацій, що гарантує безпроблемне їх використання, а також можливість модернізації.

Установка каналізації в приватному будинку: як формується вартість

Розцінки на наші послуги залежать від складності виконуваних робіт. Наприклад, монтаж внутрішньої каналізації буде коштувати значно дешевше, ніж зовнішньої, адже він не передбачає прокладання підземних комунікацій.

З урахуванням специфіки проекту можуть змінюватися і терміни його виконання. Так при укладанні натужного трубопроводу буде потрібно додатковий час на облаштування траншей. Тому у великому заміському котеджі роботи можуть тривати до двох тижнів. Це призведе до того, що на монтаж каналізації ціна також зросте. Якщо ви хочете назавжди забути про проблеми з виведенням стоків, то телефонуйте нам!

Подробнее