Установка лічильників води та заміна лічильників води в квартирах та приватних будинках

Наші фахівці виконують якісно – «під ключ» первинну установку і заміну лічильників води в Києві та Київській області.

Постановка на комерційний облік (реєстрація) в ПрАТ «АК «Київводоканал»», КП «Київтеплоенерго», ТОВ «Євро-Реконструкції» – Безкоштовно!

У стандартний пакет документів входить:

  • Ліцензія (завірена копія);
  • акт виконаних робіт, гарантія на роботу 24 місяці;
  • акти виведення з експлуатації, введення в експлуатацію (акти розпломбування та опломбовування) приймаються інспекторами в ПрАТ «АК «Київводоканал»», КП «Київтеплоенерго», ТОВ «Євро-Реконструкції» та інших постачальників комунальних послуг (ОСББ, Керуючими Компаніями та ЖЕКами);

ВАЖЛИВО!!!! Подробиці оформлення можна уточнити на сайтах вашого постачальника послуг, взаємовідносини з ними регулює Закон України №2119-VIII від 22.06.2017 «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ на паспорт приладу!

Обов’язкові відмітки на паспорті лічильника:

 • Повірочний термін від 3 до 4 років, дивитися від дати перевірки штамп обов’язковий!
 • Клас В (для квартирних приладів обліку); клас С для комерційних потреб.ТЕРМІН ЕКСПЛУАТАЦІЇ ПРИЛАДІВ ОБЛІКУ ВОДИ (статистика показує від 10 до 12 років).
 • Наша компанія пропонує для установки клієнтам, прилади з паспортами тільки від перевірених постачальників!!!
 • Усі прилади внесені в Державний реєстр України під № ****, метрологічні характеристики лічильників відповідають ДСТУ 3580 : клас В (при установці на горизонтальних трубопроводах шкалою вгору) і клас А (при установці у будь-якому іншому положенні).

Ціни в таблиці нижче, пораховані на стандартні роботи, якщо робота ускладнюється (пайка труб, мідна труба, втоплена в стіну, незручне місце, потрібно додатковий матеріал від стандарту та інше. В складних випадках наш майстер може виїхати на попередній огляд об’єкта. По Акту огляду прораховується додаткова вартість. Вартість огляду від 250 грн. по Києву і від 300 -500 грн. по Київській області, залежно від витрат на транспорт.Додатково, *за бонусними цінами виконаємо, будь-які, сантехнічні роботи по будинку, які Ви не можете виконати самі:

 • Встановити або замінити кран, змішувач, редуктор тиску, встановити заглушку, трійник для подальшої установки посудомийки або пральної машини (сушки). ;
 • працюємо швидко;
 • увесь інструмент в наявності;
 • приїжджаємо в зручний для Вас час.

Ціна на встановлення лічильників води

Матеріали замовника

Послуга
Кількість лічильників
Клапан
Фільтр
Кран
Ціна
Заміна 1-го лічильника Замовника
850
Заміна 2-х лічильників Замовника
1250
Нове встановлення 1-го лічильника (матеріал + лічильник замовника)
1450
Нове встановлення 1-го лічильника + кран (матеріал + лічильник замовника)
1550
Нове встановлення 2-х лічильників (матеріал + лічильники замовника)
1950
Нове встановлення 2-х лічильників + кран (матеріал + лічильники замовника)
2150

 

Матеріали підприємства

Послуга
Кран шаровий
Клапан/ Фільтр
Metron Україна
Gross Україна
ECOMESS Польща
Zenner Німеччина
BMeters Італія
Заміна 1-го лічильника
1160
1260
1340
1400
1490
Заміна 2-х лічильників
2090
2290
2440
2560
2750
Нове встановлення 1-го лічильника
1/1
2095
2150
2360
2470
2635
Нове встановлення 1-го лічильника
1
1/1
2375
2430
2540
2650
2815
Нове встановлення 2-х лічильників
2/2
3490
3590
3940
4160
4240
Нове встановлення 2-х лічильників
2
2/2
3995
4030
4330
4550
4630

Монтажна довжина. Перед установкою важливо зазначити довжину усього вимірювального приладу разом з приєднувальними елементами, тому робляться виміри від різьби до різьби …Розрізняють на два розміри: стандарт- 110мм; короткий – 80мм.
Місце для установки лічильника води вибирається залежно від зручності доступу. При цьому відрізок трубопроводу, куди монтується водомір, має бути завдовжки рівної монтажної довжини лічильника води. Вимір проводять за схемою вгорі.

Встановлення лічильників гарячої води з контролем температури ЛВ-4Т!

Кожен українець відчув «нові ціни» комунальних тарифів!

*22 грудня 2022 року, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) відкоригувала тариф на послуги водопостачання і водовідведення для ряду водоканалів зокрема, для Київводоканала. Таким чином, тарифи Київводоканала на централізоване водопостачання і централізоване водовідведення виросте.

Як повідомив Київводоканал, перегляд тарифів обумовлений багатьма чинниками: збільшенням витрат на електроенергію, теплоенергію, природний газ, що забезпечують безперебійну роботу водопровідної та каналізаційної систем;

У Київводоканалі відмітили, що витрати на середньостатистичну українську сім’ю піднімуться в рази.

– Що робити, якщо водою ви не користувалися, а рахунок для оплати цієї послуги прийшов?

ЩО ГОВОРИТЬ ЗАКОН!?

«За відсутності приладів обліку нарахування здійснюються по встановлених згідно з чинним закнодовством нормах споживання.»

ЩО ПРОПОНУЄМО МИ:

У цей непростий час для усіх українців наша компанія піклується про стабільну наявність якісних і недорогих матеріалів на складі, оперативно реагує на попит, при цьому враховує можливості наших постійних клієнтів!

Установка лічильника на воду це кращий вихід з ситуації!

Але є низка запитань, що часто задаються, від наших клієнтів:

– «Який прилад обліку надійний»?

-«Як допоможе установка лічильника води заощадити споживання»?

-«Варто переплачувати за дорожчий лічильник»?

-«Можна самостійно встановити вузол обліку води»?

-«Як замовити відключення води»?

-«Як реєструвати прилади обліку»?

-«Як переукласти договір, після установки лічильників води»?

-«Під час відсутності власника квартири, хто ще зможе прийняти інспектора для реєстрації приладів обліку води»?…На ці й інші питання відповідають наші фахівці по телефону.

Установка лічильника для обліку споживаної води була не обов’язковою, то тепер це стало нормою і лічильники стоять в кожному будинку. Перша причина для установки лічильника води або заміни лічильника, у разі виходу з ладу, не проходження періодичної перевірки і т.д – це економія коштів! Якщо Ви  ведете облік витрати води та Вам вдається  розподіляти фінансові кошти, та порівнювати їх з періодом відсутності лічильника води то Ви дуже швидко побачите, що з лічильником родина почала економити. Ще декілька років тому усі лічильники води були однотипними та робилися декількома заводами, зараз купити лічильники води можливо від різних виробників і різних типів.

Виходячи з принципів дії приладів, виділяють наступні типи лічильників води: тахометричні, вихрові, електромагнітні, ультразвукові.

Також лічильники на воду існують енергозалежні та незалежні.

Вибір лічильника води є важливим кроком!

Переваги і відмітні особливості лічильників тахометричного типу:

ТОП продажівмеханічний, з пружинно-крильчастим механізмом.

Плюси: Матеріал корпусу лічильників для гарячої води виконаний з латуні(захищає від дії води). Також, латунь може бути покрита фарбою. У витратомірах основним вимірювальним елементом служить крильчатка або турбіна. Цей тип водолічильників найбільш поширений. Функціонують вони за простим принципом. На ці прилади прийнятна ціна. Погрішність їх показників незначна. Легко монтуються на трубопроводи малих діаметрів та часто використовуються в побутових умовах. Працюють без джерела живлення енергонезалежні.

Мінуси: Такий лічильник не може похвалитися терміном служби – оскільки вода контактує безпосередньо з механізмом, з часом на нім осідають відкладення, що призводить до виходу з ладу приладу. Обов’язково, перед таким водоміром встановити фільтр для очищення води. Це допоможе збільшити термін служби пристрою. Для промислових вимірів недостатньо надійні, неточність обліку: на результати впливають домішки та сторонні предмети в потоці. Термін експлуатації недостатньо високий: підходить для побутових умов, але не для промисловості. Для трубопровода великого діаметра (тобто в промисловому обліку) тахометричні витратоміри будуть занадто дорогими, а також занадто громіздкими.

Переваги і відмітні особливості лічильників вихрового витратоміру:

Вихрові перетворювачі витрати набирають широку популярність в усіх секторах виробництва і навіть в побутовому сегменті. Це пояснюється простотою і точністю роботи приладів.

Плюси: Визначає витрату потоку речовини в перерізі труби за допомогою аналізу вихрової доріжки(доріжки Кишені) – для вимірів, як масової, так і об’ємної витрати речовини. Ними вимірюється об’єм пари або рідини, будь-яка речовина, здатна утворити потік завихорень. Для промислових підприємствам, так і житлово-комунального господарства.

Мінуси: Втрата тиску в потоці, необхідність високої швидкості потоку, сильна дія вібрації на результат. Неможливість їх установки в місцях, де на пристрій можуть впливати різні механічні сили, а також, в трубах з перерізом більше 300мм.

Переваги та відмінні особливості електромагнітного лічильника води:

Плюси: НЕМАЄ прямого контакту механізму з водою, термін служби у них значно більше. Для виміру використовують результати середньої швидкості потоку по площі. Отримані таким методом свідчення не залежать від фізичних властивостей рідини : щільність, в’язкість і температури. Погрішність виміру не перевищує 1%. Установка приладу у будь-якому, монтажному положенні.

Мінуси: Висока ціна та енергозалежність.

Переваги та відмітні особливості ультразвукових лічильників води:

Принцип функціонування ультразвукових лічильників води базується на вимірі середньої швидкості потоку з подальшим обчисленням об’ємної витрати. Вони призначені для установки в опалюваних приміщеннях, або в інших місцях з плюсовою температурою довкілля.

Плюси: Використання ультразвукових лічильників дозволяє забезпечити отримання достовірних даних по рівню споживання води, дистанційну передачу показників(за наявності радіовиходу, цифрового або імпульсного виходу), уникнути переплати за стоки та воду. Відсутність деталей, які здатні ламатися збільшує термін служби.

Мінуси: Монтаж лічильника води можливий тільки в місці, де немає пилу, скупчення агресивних газів, трясіння, вібрації, у безпосередній близькості до джерел потужних електромагнітних або теплових випромінювань.

Наскільки надійне обладнення?

Гарантія на обладнення?

При виробництві лічильників використані тільки високоякісні матеріали, що забезпечують надійну і безперебійну роботу приладів.

Прилади наших постачальників мають повністю герметичний рахунковий механізм, що унеможливлює попадання вологи всередину.

Прилади обладнані захистом від зовнішньої магнітної дії.

Внутрішні деталі приладів, дотичні до води, виготовлені з матеріалів, що не підлягають корозії.

Корпус (витратомір) лічильників виготовлений з латуні.

Передача обертання від крильчатки рахунковому механізму за допомогою магнітної муфти (сухоход).

Панель лічильників обертається на 360°, при знятті показників це зручно!

Наша компанія “Майстер Додому” на ринку більше ніж 10 років, встигла себе зарекомендувати з позитивного боку. Сотні лічильників води встановлені в Києві та Київській області. Ціни на встановлення лічильників води розраховуються залежно від складності монтажу конкретного виду та обсягу робіт.

Система якості : Великий вибір сертифікованого обладнення : ― витратоміри-лічильники виробництва України, Туреччини, Польщі, Німеччини, Італії та інших європейських країн(наявність уточнюйте у менеджерів). Стабільна наявність великого асортименту товару на складі та під замовлення, більш як 1000 позицій.

Сервіс по усій Україні. Кращі ціни – на 25% нижче ринкових, знижки при великих і малих замовленнях. Професійний підбір обладнання. Приймаємо замовлення на обладнання і комплектуючі, відвантажуємо зі складу і відправляємо по усій Україні!

 

Подробнее