Встановлення лічильників води

«Майстер Додому» проводить встановлення і заміну лічильників води в квартирах Києва та області. Ціни дивіться в таблиці нижче. У вартість врахований весь ряд робіт для прийняття вашого лічильника холодної води на комерційний облік в ПАТ АК «Київводоканал», а лічильника гарячої води в КП «Київтеплоенерго». Від Вас потрібно, лише зателефонувати до нас в Компанію, та замовити послугу!

Корисно буде звернути увагу на наступні документи:

Ми надаємо необхідний пакет документів для прийняття вашого лічильника на облік:

  • акт виконаних робіт;
  • акт введення в експлуатацію (акти опломбування від монтажного підприємства);
  • паспорт на лічильник води;
  • ліцензія підприємства виконавця (завірена копія);
  • Увага! Ми допоможемо Вам зареєструвати Ваші лічильники в Київтеплоенерго і Київводоканалі, ця послуга БЕЗКОШТОВНА! Вам не потрібно буде ні куди ходити або дзвонити, ми самі подамо документи і викличемо інспектора для реєстрації Вашого лічильника.
  • Ціни в таблиці нижче середньої і можуть змінюватися, бути трохи дорожче або дешевше, в кожному індивідуальному випадку. Підсумкову вартість Вам повідомить наш штатний співробітник після огляду місця роботи майстром. Вартість огляду 100 гривень по Києву і 200 гривень по області. Ця цифра не входить в загальну вартість робіт.

Ціна на встановлення лічильників води

Матеріали замовника

Послуга
Кількість лічильників
Клапан
Фільтр
Кран
Ціна
Заміна 1-го лічильника (Матеріал замовника + лічильник)
650
Заміна 2-х лічильників (Матеріал замовника + лічильник)
900
Нове встановлення 1-го лічильника (матеріал + лічильник замовника)
1150
Нове встановлення 1-го лічильника + кран (матеріал + лічильник замовника)
1350
Нове встановлення 2-х лічильників (матеріал + лічильники замовника)
1750
Нове встановлення 2-х лічильників + кран (матеріал + лічильники замовника)
1950

 

Матеріали підприємства

Послуга
Кран шаровий
Клапан
Фільтр
Gross (Україна)
Metron (Україна)
Picoflux (Польща)
BMeters (Італія)
Заміна 1-го лічильника
875
905
1005
1055
Заміна 2-х лічильників
1475
1565
1705
1805
Нове встановлення 1-го лічильника
1
1
1450
1550
1700
1750
Нове встановлення 1-го лічильника
1
1
1
1550
1650
1750
1900
Нове встановлення 2-х лічильників
2
2
2550
2650
2750
3000
Нове встановлення 2-х лічильників
2
2
2
2750
2850
2950
3100

Встановлення лічильників гарячої води з контролем температури ЛВ-4Т!

 

Кожен відчув “нові” ціни комунальних тарифів за воду. Не беручи до уваги, що кожного року очікується чергове підвищення цін. У світлі даних факторів, більшість починає замислюватися про способи обліку води. Установка лічильника на воду, поки що, кращий вихід із ситуації, спрямований на економію своїх фінансів.

Установка лічильників води в Києві зараз має на увазі невеликі труднощі, оскільки це місто, в якому реформи ЖКГ набрали чинності. Раніше при необхідності можна було звернутися в ЖЕК і встановити лічильник води. Зараз повноваження з ЖЕКу зняті і жителям залишається вирішувати проблему в приватному порядку. Існує кілька варіантів дій: провести роботи самостійно, знайти приватного сантехніка або звернутися в організації, для яких установка приладів обліку води є головний вид діяльності. Перші 2 варіанти не завжди є гарантом якісного виконання. Спроба самостійної установки може призвести до дуже неприємні наслідки. Приватник може взяти невелику вартість за надані послуги, але при цьому ніяких гарантій виконання не дасть. Тому кращим рішенням стане звернення в компанії, які спеціалізуються на монтажі лічильників. Фахівці нашої фірми можуть провести вищевказані види робіт. За професіоналізмом їх роботи спостерігає внутрішня служба якості.

Установка водяного лічильника

Бувають різні види, кожен з них має свої характеристиками:

  • механічні;
  • електромагнітні;
  • ультразвукові;
  • вихрові.

Також лічильники на воду існують енергозалежні і незалежні. До перших відносяться механічні, що є найпоширенішими. Принцип робіт механізму вельми простий, вода діє на крильчатку, рух лічильного механізму надходить від зубчастої передачі. Вибір водоміра є важливим кроком. Потрібно розуміти для гарячої або холодної води він буде використовуватися, так як прилади обліку мають різне маркування.

Перед тим як повинна проводитися установка лічильників води, ціна обговорюється заздалегідь з клієнтом. Коли знайдені виконавці, слід звернутися в ЖЕК або в організацію, яка виконує їх функції. Житель домовляється про перекриття води по стояку в потрібний для нього день. Установка лічильника води починається від запірного крана, по її завершенню виконавці проводять підключення лічильника і перевірку функціонування. Закінчивши всі роботи, слід повідомити Київводоканал або Київтеплоенерго, в залежності від води, на яку проведена установка. Це робиться для опломбування, яка також вимагає заповнення документів на постановку лічильника на облік.

Найчастіше заміна, установка водолічильників здійснюється у випадках поломки або щоб уникнути відправки на порвірку, в такій ситуації можна поставити новий із заздалегідь проведеними порвірками. Не потрібно забувати, що будь-який лічильник повинен володіти паспортом з цифрами, які збігаються з тими, що вказані на приладі обліку. Установка водомірів незамінна, коли плата за воду підраховується з обліку загальної витрати води всього будинку.

Наша компанія «Майстер Додому» існує не перший рік і встигла себе зарекомендувати з позитивного боку. Наші фахівці можуть встановити лічильники води не тільки в місті, а й за його межами. Ціни на установку лічильників води розраховуються в залежності від складності монтажу конкретного виду та обсягу робіт.

Подробнее