Електричні котли

Електрокотли: професійна установка

  Трансформуючи електроенергію в теплову, електричний котел істотно заощаджує гроші на сировину, в порівнянні з твердопаливними котлами, видаючи більш високий коефіцієнт корисної дії. Фахівці «Майстер Додому» професійно встановлять та підключать устаткування. Ми даємо гарантію на свої роботи до 8 років, що підтверджуємо актами виконаних робіт.

Монтаж електрокотла поетапно виглядає так:

  • розмітка розташування котла;
  • свердління інструментом отворів закріплюється на поверхні;
  • закріплення профілю і настановної планки або підставки, прикріплення котла;
  • установка заземлення, центру заземлення, лінії подачі електроенергії;
  • проведення кабелю від автомата, установка пристрою захисного відключення, регулювання температури, відключення;
  • установка електронасоса і розширювального бака, якщо такі відсутні в електрокотлі, з’єднання їх з котлом за допомогою труб.

Увага! Ціни в таблиці нижче середньої і можуть змінюватися, бути трохи дорожче або дешевше, в кожному індивідуальному випадку. Підсумкову вартість Вам повідомить наш штатний співробітник після огляду місця роботи майстром.

 

Ціна на установку електричного котла

Назва робiт Одиниця вимiру Цiна, грн
Установка і підключення електричного котла до 28 кВт шт. 1200
Установка і підключення електричного котла понад 28 кВт шт. 1500
Установка і підключення електричного котла до 28 кВт з бойлером непрямого нагріву до 300 л. шт. 4000
Установка і підключення електричного котла понад 28 кВт з бойлером непрямого нагріву понад 300 л шт. 5000
Виїзд, консультація майстра
Консультація з виїздом майстра консультація 100-200
Складання письмового кошторису кошторис 0
Мінімальна вартість замовлення робіт 450
Купівля матеріалів майстром за згодою клієнта
Купівля матеріалів (майстром) година 150
Купівля матеріалів (майстер з клієнтом) година 100

Електрокотли безвідходні, не залишають переробленої сировини, безпечні, екологічно чисті, не вимагають великого простору і вентиляційних систем. Однак при цьому вимагають постійного електропостачання для стабільної роботи. Встановлювати електрокотел слід в приміщенні з хорошою теплоізоляцією, щоб забезпечити менші витрати тепла і електрики.

Установка електричного котла вимагає знання і дотримання правил безпеки. Першочергово враховується потужність встановлюваного котла, стан проводки в будинку. Потім – матеріал стіни, відсутність джерел води поблизу. Де може бути здійснена установка електрокотла:

  • в приватному будинку, найчастіше в окрему технічну кімнату з підключенням до інженерних мереж. Оптимальне і ощадливе рішення для невеликих будинків, при великих площах сильно зростає енергоспоживання і навантаження на мережу;
  • в квартирі, розміщуючи у ванній або кухні, можна заощадити простір і забезпечити регулярну подачу гарячої води і тепло. Важливо розмістити подалі від джерел води;
  • в офісі в будь-якому зручному і потрібному місці.

Установка електричного котла опалення проводиться на стіні або стелі, принцип схожий в обох випадках. Важлива наявність спеціальних інструментів, кріпильних елементів і профілю, настановної планки, труб, кабелю, схеми електрокотла.

В кінці монтується захисний кожух і відбувається підключення електричного котла і всіх датчиків до трубопроводу і опалювальної системи. Важливо спочатку очистити стару систему опалення, залишити трохи простору з одного боку котла для можливих технічних робіт.

У перелік монтажних послуг нашої Компанії входить установка електричного котла, ціна порядку 2800 грн. (уточнюйте актуальні розцінки в прайсі). Перед проведенням робіт можлива консультація з фахівцем з підбору котла відповідно до місця і умовами монтажу, а також закупівля матеріалів з майстром.

Монтаж електрокотла необхідно довірити фахівцям, оскільки маніпуляції з електрикою і джерелами води можуть бути небезпечними для новачків і викликати серйозні пошкодження будинку. Ми пропонуємо якісний монтаж електричного котла, ціна і якість послуг Вас приємно здивують! Телефонуйте й уточнюйте інформацію за номером, вказаним на сайті. Пропонуємо 7% знижки пільговим групам громадян.

Подробнее