Електричні котли

Електрокотли: професійна установка

  Трансформуючи електроенергію в теплову, електричний котел істотно заощаджує гроші на сировину, в порівнянні з твердопаливними котлами, видаючи більш високий коефіцієнт корисної дії. Фахівці «Майстер додому» професійно встановлять та підключать устаткування. Ми даємо гарантію на свої роботи до 8 років, що підтверджуємо актами виконаних робіт.

Монтаж електрокотла поетапно виглядає так:

  • розмітка розташування котла;
  • свердління інструментом отворів на закріплюється поверхні;
  • закріплення профілю і настановної планки або підставки, прикріплення котла;
  • установка заземлення, центру заземлення, лінії подачі електроенергії;
  • проведення кабелю від автомата, установка пристрою захисного відключення, регулювання температури, відключення;
  • установка електронасоса і розширювального бака, якщо такі відсутні в електрокотлів, з’єднання їх з котлом за допомогою труб.

Увага! Ціни в таблиці нижче середні і можуть змінюватися, бути трохи дорожче або дешевше, в кожному індивідуальному випадку. Підсумкову вартість Вам повідомить наш штатний співробітник після огляду місця роботи майстром.

 

Ціна на установку газового котла

Назва робiт Одиниця вимiру Цiна, грн
Установка и подключение электрического котла до 28 кВт шт. 1200
Установка и подключение электрического котла свыше 28 кВт шт. 1500
Установка и подключение электрического котла до 28 кВт с бойлером косвенного нагрева до 300 л шт. 4000
Установка и подключение электрического котла свыше 28 кВт с бойлером косвенного нагрева свыше 300 л шт. 5000
Выезд, консультация мастера
Консультация с выездом мастера консультация 100-200
Составление письменной сметы смета 0
Минимальная стоимость заказа работ 450
Покупка материалов мастером по согласию клиента
Покупка материалов (мастером) 150
Покупка материалов (мастер с клиентом) час 100

Електрокотли безвідходних, не залишають переробленої сировини, безпечні, екологічно чисті, не вимагають великого простору і вентиляційних систем. Однак при цьому вимагають постійного електропостачання для стабільної роботи. Встановлювати Електрокотел коштує в приміщенні з хорошою теплоізоляцією, щоб забезпечити менші витрати тепла і електрики.

Установка електричного котла вимагає знання і дотримання правил безпеки. Першочергово враховується потужність встановлюваного котла, стан проводки в будинку. Потім – матеріал стіни, відсутність джерел води поблизу. Де може бути здійснена установка електро котла:

  • в приватному будинку, найчастіше в окрему технічну кімнату з підключенням до інженерних мереж. Оптимальне і ощадливе рішення для невеликих будинків, при великих площах сильно зростає енергоспоживання і навантаження на мережу;
  • в квартирі, розміщуючи у ванній або кухні, можна заощадити простір і забезпечити регулярну подачу гарячої води і тепло. Важливо розмістити подалі від джерел води;
  • в офісі в будь-якому зручному і потрібному місці;

Установка електричного котла опалення проводиться на стіні або стелі, принцип схожий в обох випадках. Важливо наявність спеціальних інструментів, кріпильних елементів і профілю, настановної планки, труб, кабелю, схеми електрокотла.

В кінці монтується захисний кожух і відбувається підключення електричного котла і всіх датчиків до трубопроводу і опалювальній системі. Важливо спочатку очистити стару систему опалення, залишити трохи простору з одного боку котла для можливих технічних робіт.

У перелік послуг, монтажних послуг нашої компанії входить установка електричного котла, ціна порядку 2800 грн., (Уточнюйте актуальні розцінки в прайсі). Перед проведенням робіт можлива консультація з фахівцем з підбору котла відповідно до місця і умовами монтажу, а також закупівля матеріалів з майстром.

Монтаж електро котла необхідно довірити фахівцям, оскільки маніпуляції з електрикою і джерелами води можуть бути небезпечними для новачків і викликати серйозні пошкодження будинку. Ми пропонуємо якісний монтаж електричного котла, ціна і якість послуг вас приємно здивують! Телефонуйте й уточнюйте інформацію за номером, вказаним на сайті. Пропонуємо 7% знижки пільговим групам громадян.

Подробнее