Газові котли

Установка газового котла. Довірте справу професіоналам

З ростом цін на блакитне паливо навіть жителі міських квартир замислюються над облаштуванням автономних систем обігріву. Головна роль в них належить агрегату, який здійснює підігрів теплоносія. Допомогти з його вибором і професійно виконати монтаж газових котлів опалення готові співробітники «Майстер додому». При цьому ми даємо рекордно тривалу гарантію на всі свої роботи – до 8 років, що підтверджуємо актами прийому-здачі робіт!

Етапи монтажу котла:

 • подготовительные работы – это соблюдение климатическихз параметров в помещении, подготовка оборудования и необходимого инструмента;
 • монтаж. Спочатку готують стіни для виведення труби, проводять підключення котла і підключення всіх комунікацій;
 • перевірка вентиляції;
 • установка димоходу і витяжки;
 • пуско-налагоджувальні роботи.

Увага! Ціни в таблиці нижче середні і можуть змінюватися, бути трохи дорожче або дешевше, в кожному індивідуальному випадку. Підсумкову вартість Вам повідомить наш штатний співробітник після огляду місця роботи майстром.

 

Ціна на установку електричного котла

Назва робiт Одиниця вимiру Цiна, грн
Установка и подключение настенного газового котла мощностью до 32 кВт шт. 1200
Установка и подключение настенного газового котла мощностью свыше 32 кВт шт. 1500
Установка и подключение напольного газового котла мощностью до 55 кВт шт. 2000
Установка и подключение напольного газового котла мощностью свыше 55 кВт шт. 2500
Установка и подключение газового котла до 55 кВт и бойлера косвенного нагрева до 300л шт. 4500
Установка и подключение газового котла свыше 55 кВт и бойлера косвенного нагрева свыше 300л шт. 6000
Выезд, консультация мастера
Консультация с выездом мастера консультация 100-200
Составление письменной сметы смета 0
Минимальная стоимость заказа работ 450
Покупка материалов мастером по согласию клиента
Покупка материалов (мастером) 150
Покупка материалов (мастер с клиентом) час 100

Види обладнання

Сучасні виробники випускають різні типи агрегатів, що працюють на газі. Вони підрозділяються по вигляду тяги на моделі, що забезпечують природне або примусове переміщення теплоносія. При використанні приладів першого типу вода по трубах самопливом, а при застосуванні друге її переміщення забезпечує насос. Оскільки установка газового котла в квартирі передбачає з’єднання з магістральним трубопроводом, то в цьому випадку може використовувати тільки устаткування з примусовою циркуляцією.

Існує також поділ за способом розташування приладів і їх конструктивними особливостями. Виходячи з типу пристрою змінюється і установка газового котла, ціна на яку формується з урахуванням цього фактора.

Ці особливості добре відомі нашим фахівцям, тому вони легко впораються з установкою:

 • настінного газового котла будь-якої моделі;
 • двоконтурного котла, який буде не тільки обігрівати ваш будинок, але і постачати гарячу воду для господарських потреб;
 • підлогового газового котла і димоходу.

Робота таких приладів пов’язана з використання блакитного палива і вимагає професійного підходу. Виконувати її може тільки фахівець, який має спеціальну освіту, а також сертифікат, що дає доступ до таких робіт.

Щоб уникнути аварійних ситуацій підключення газового котла довірте співробітникам компанії Майстер додому. У нас працюю майстри, що володіють багаторічним досвідом і професійними навичками. Вони регулярно проходять навчання і знають особливості всіх, представлених на ринку моделей приладів.

Для них установка газового котла в приватному будинку – одна з найбільш часто виконуваних завдань. Зателефонуйте і наші менеджери допоможуть вам вибрати відповідний агрегат, а майстри зможуть грамотно розмістити його в спеціально обладнаній котельні. Високий професіоналізм співробітників дозволяє нам гарантувати безпечну роботу вашої системи опалення протягом усього періоду експлуатації.

Чому монтаж газового котла довіряють нам?

Аргументами на користь співпраці з нами є:

 • індивідуальний підхід;
 • високий професіоналізм майстрів;
 • обґрунтована вартість установки газового котла;
 • гарантійні зобов’язання;
 • чітке дотримання термінів.

Звертаючись до нас, ви зможете уникнути будь-яких непередбачених ситуацій. Ми не тільки грамотно виконаємо всі роботи, але і в разі необхідності зробимо ремонт і заміну вийшли з ладу деталей. Оформити замовлення і дізнатися приблизну вартість послуги ви зможете, зателефонувавши за контактним телефоном.

Подробнее