Твердопаливні котли

Монтаж твердопаливного котла – робота для професіоналів

Там, де відсутня магістральний газопостачання або спостерігаються постійні перебої з надходженням електроенергії, оптимальним виходом із ситуації залишається використання котельного обладнання на твердому паливі. До того ж це ще й дає власникам суттєву економію коштів, так як дрова, торф, пелети і навіть вугілля сьогодні дешевше електрики або солярки.

Якщо ви вирішили у себе в будинку зробити таке опалення, то фахівці компанії «Майстер додому» з радістю вам в цьому допоможуть. Монтаж твердопаливних котлів – одна з затребуваних послуг, що надаються нами як населенню, так і організаціям.

Підключення твердопаливного котла складається з наступних етапів:

  • підготовка котельні;
  • монтаж приладу на фундамент;
  • підводка до комунікацій;
  • приєднання до димоходу;
  • запуск котла.

Увага! Ціни в таблиці нижче середні і можуть змінюватися, бути трохи дорожче або дешевше, в кожному індивідуальному випадку. Підсумкову вартість Вам повідомить наш штатний співробітник після огляду місця роботи майстром.

 

Ціна на установку твердопаливного котла

Назва робiт Одиниця вимiру Цiна, грн
Установка и подключение твердотопливного котла до 55 кВт шт. 4500
Установка и подключение твердотопливного котла свыше 55 кВ шт. 5500
Установка и подключение твердотопливного котла до 55 кВт с буферной емкостью шт. 8000
Установка и подключение твердотопливного котла свыше 55 кВт с буферной емкостью шт. 10000
Установка и подключение твердотопливного котла до 55 кВт с буферной емкостью и бойлером косвенного нагрева до 300л шт. 12000
Установка и подключение твердотопливного котла свыше 55 кВт с буферной емкостью и бойлером косвенного нагрева свыше 300л шт. 15000
Выезд, консультация мастера
Консультация с выездом мастера консультация 100-200
Составление письменной сметы смета 0
Минимальная стоимость заказа работ 450
Покупка материалов мастером по согласию клиента
Покупка материалов (мастером) 150
Покупка материалов (мастер с клиентом) час 100

Особливості установки сучасних опалювальних агрегатів

Сучасне обладнання вигідно відрізняється від минулих аналогів. Для більшої ефективності спалювання палива в конструкції приладів застосовується ряд додаткових пристосувань:

  • автоматизована подача палива;
  • акумулятор тепла;
  • вентилятор, що забезпечує повне згоряння дров або вугілля;
  • захист від перегріву.

Вибір опалювального пристрою – тільки перший етап в процесі створення затишку і тепла в приміщенні. Для того щоб система опалення функціонувала надійно, необхідна правильна установка твердопаливного котла в будинку, виконана у відповідності з усіма будівельними нормами. Компанія Майстер додому працює з такою апаратурою не один рік і за цей час фахівці підключили понад 100 приладів.

Наші майстри однаково уважно ставляться до всіх етапів робіт, прекрасно розуміючи, що тільки при вірно підібраному обладнанні і грамотному проектуванні можливий якісний монтаж котла на твердому паливі. Якщо все виконано правильно, то агрегат буде служити надійно довгі роки. В ідеалі має бути створення котельні, в якій будуть розташовуватися сам прилад і елементи управління опалювальною системою.

Установка твердопаливного котла: основні моменти

Як і при розміщенні в будинку будь-якого іншого обладнання всі етапи його облаштування повинні вестися в певній послідовності. І перш ніж почати монтаж твердопаливного котла ціна якого відповідає обсягу виконаних робіт, слід підібрати місце для його знаходження, а також зберігання палива. При цьому необхідно враховувати правила безпечного використання обігрівального обладнання та приписи пожежної служби.

Установка важкого теплогенератора є досить трудомістким процесом, до того ж вимагає значних фінансових витрат. Тому набуваючи твердопаливні котли монтаж їх слід довіряти професіоналам. Перший запуск після закінчення установки так само повинен проходити під контролем фахівця.

Всі перераховані вище роботи фахівцями компанії Майстер додому виконуються якісно і з урахуванням діючих стандартів, що гарантує безаварійну роботу всієї системи опалення в ході подальшої експлуатації.

Подробнее