Твердопаливні котли

Монтаж твердопаливного котла – робота для професіоналів

Там, де відсутні магістральні газопостачання або спостерігаються постійні перебої з надходженням електроенергії, оптимальним виходом із ситуації залишається використання котельного обладнання на твердому паливі. До того ж це ще й дає власникам суттєву економію коштів, так як дрова, торф, пелети і навіть вугілля сьогодні дешевше електрики або солярки.

Якщо Ви вирішили у себе в будинку зробити таке опалення, то фахівці компанії «Майстер Додому» з радістю Вам в цьому допоможуть. Монтаж твердопаливних котлів – одна з затребуваних послуг, що надаються нами як населенню, так і організаціям.

Підключення твердопаливного котла складається з наступних етапів:

  • підготовка котельні;
  • монтаж приладу на фундамент;
  • підводка до комунікацій;
  • приєднання до димоходу;
  • запуск котла.

Увага! Ціни в таблиці нижче середньої і можуть змінюватися, бути трохи дорожче або дешевше, в кожному індивідуальному випадку. Підсумкову вартість Вам повідомить наш штатний співробітник після огляду місця роботи майстром.

 

Ціна на установку твердопаливного котла

Назва робiт Одиниця вимiру Цiна, грн
Установка і підключення твердотопливного котла до 55 кВт шт. 4500
Установка і підключення твердотопливного котла понад 55 кВт шт. 5500
Установка і підключення твердотопливного котла до 55 кВт з буферною ємністю шт. 8000
Установка і підключення твердотопливного котла понад 55 кВт з буферною ємністю шт. 10000
Установка і підключення твердотопливного котла до 55 кВт з буферною ємністю і бойлером непрямого нагріву до 300л шт. 12000
Установка і підключення твердотопливного котла понад 55 кВт з буферною ємністю і бойлером непрямого нагріву понад 300л шт. 15000
Виїзд, консультація майстра
Консультація з виїздом майстра консультація 100-200
Складання письмового кошторису кошторис 0
Мінімальна вартість замовлення робіт 450
Купівля матеріалів майстром за згодою клієнта
Купівля матеріалів (майстром) година 150
Купівля матеріалів (майстер з клієнтом ) година 100

Особливості установки сучасних опалювальних агрегатів

Сучасне обладнання вигідно відрізняється від минулих аналогів. Для більшої ефективності спалювання палива в конструкції приладів застосовується ряд додаткових пристосувань:

  • автоматизована подача палива;
  • акумулятор тепла;
  • вентилятор, що забезпечує повне згоряння дров або вугілля;
  • захист від перегріву.

Вибір опалювального пристрою – тільки перший етап в процесі створення затишку і тепла в приміщенні. Для того щоб система опалення функціонувала надійно, необхідна правильна установка твердопаливного котла в будинку, виконана згідно з усіма будівельними нормами. Компанія “Майстер Додому” працює з такою апаратурою не один рік і за цей час фахівці підключили понад 100 приладів.

Наші майстри однаково уважно ставляться до всіх етапів робіт, прекрасно розуміючи, що тільки при вірно підібраному обладнанні і грамотному проектуванні можливий якісний монтаж котла на твердому паливі. Якщо все виконано правильно, то агрегат буде служити надійно довгі роки. В ідеалі має бути створення котельні, в якій будуть розташовуватися сам прилад і елементи управління опалювальною системою.

Установка твердопаливного котла: основні моменти

Як і при розміщенні в будинку будь-якого іншого обладнання всі етапи його облаштування повинні вестися в певній послідовності. І перш ніж почати монтаж твердопаливного котла, ціна якого відповідає обсягу виконаних робіт, слід підібрати місце для його знаходження, а також зберігання палива. При цьому необхідно враховувати правила безпечного використання обігрівального обладнання та приписи пожежної служби.

Установка важкого теплогенератора є досить трудомістким процесом, до того ж вимагає значних фінансових витрат. Тому обираючи твердопаливні котли монтаж їх слід довіряти професіоналам. Перший запуск після закінчення установки так само повинен проходити під контролем фахівця.

Всі перераховані вище роботи фахівцями компанії “Майстер Додому” виконуються якісно і з урахуванням діючих стандартів, що гарантує безаварійну роботу всієї системи опалення в ході подальшої експлуатації.

Подробнее